reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

Gardło raczej nie, przynajmniej mówi, że ją nie boli, zresztą twierdzi, że nic ją nie boli. Dzwoniłam do przychodni i mam przyjść na 11.30 to lekarka ją zbada, zobaczymy co powie. W każdym razie kazała mi zaparzyć zwykłej czarnej herbaty (absolutnie nie ziółek) i podawać po 1 łyżeczce co 1 minutę. Zaparzyłam więc, ale nie zdążyłam dać, bo Oli zasnęła i śpi. O 11 ją obudzę i Tomek nas zawiezie do przychodni.
 
reklama
Wróciliśmy już od lekarza, brzuch miękki, gardło ok, tak jak myślałam. Mam podawać Oliwce Dicoflor30 i Orsalit, jak będzie chciała jeść, to kleik ryżowy i chrupki kukurydziane. A jak będzie nadal po lekach wymiotować to mamy skierowanie do szpitala.
 
Dzięki dziewczyny, zasnęła znowu. A ja muszę lecieć do apteki, bo nie chce mi pić w ogóle tego orsalitu, zresztą się nie dziwię, bo nie jest za smaczny. Przeczytałam, że jest jeszcze malinowy i bananowy, więc pójdę kupić, może łatwiej jej przejdzie przez gardło. Muszę wcisnąć jej go, bo bez niego się odwodni, a wtedy czeka nas szpital :-( Diclofor wypiła cały, dawałam po łyżeczce co minutę, ale i tak zwróciła po ostatniej łyżeczce :baffled:
 
Dicloflor jest w kapsukach tez
a jak nie pije orsalitu kup pepsi wygazuj i do wody z sola ,cukrem dodaj troche pepsi.....metoda szpitalna
albo dodaj do tego orsalituuu:tak:
 
reklama
Milenka tez piła rozgazowaną pepsi i pomogło. Mi też pepsi pomaga na wymioty, z resztą w szpitalu nam to polecili.

Dużo zdrowia dla maluszków :tak::tak::tak:
 
Do góry