reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Joasiek, fajnie że Milenka przyzwyczaiła się już do okularków:tak:
Współczuję ząbkującym maluchom:tak:, moja starsza miała tak, gorączka ponad 39, rozwolnienie, marudzenie, a nawet problem z oczami przy trójkach właśnie. Wiki ma już 20 ząbków, piątki wyszły nie wiadomo kiedy, gorączki nie było, tylko przy prawej dolnej kilkudniowe poranne rozwolnienie:baffled:Przy wcześniejszych bywało, że nie miała apetytu, wtedy mleko szło w odstawkę:tak:, po kilku dniach wszystko wracało do normy:-)
 
Byliśmy u lekarza, no i niestety bez antybiotyku się nie obeszło:baffled:Zapalenie gardła i jeszcze mocz do badania, bo podejrzenie zapalenia pęcherza.
Właśnie walczymy od nocy z wymiotami i gorączką, modlę się, żeby ten antybiotyk pomógł, bo jak my polecimy z wymiotującym bąblem to nie wiem:eek::-(
 
Ostatnia edycja:
dużo zdrówka dla Wiktorii Miśka :tak:
Joasiek super, że jest poprawa :-)

ząbkującym maluchom współczuję, u nas już komplet na szczęście bo też masakra, Izka bezproblemowo ząbkowała a Pyśka i biegunka i zapalenie jamy ustnej od razu :-(

a ja byłam jakiś czas temu z dziewczynami na badaniach i teraz przyzwyczajmy się do diety i nowych leków... strasznie czasochłonne to jest.... ale jeśli ma pomóc... choć szczerze nie jestem pewna co o tym myśleć...
 
no i niestety po badaniu moczu wyszła jeszcze infekcja dróg mocz:baffled: Ale już nie jest tak źle, lek robi swoje, gorączkę miała w nocy tylko, teraz biega wesoła, tylko dalej nic nie chce jeść:eek:Nie wiem tylko jak ja jej wytłumaczę, że nie może wchodzić do wod:sorry:
 
MIska szkoda że tak dopadło Wiki przed samym wyjazdem, no ale dobrze ze leki działaja, szybkiego powrotu do zdrówka dla małej i udanych wakacji:tak: jakos jej wytłumaczysz, ze to dla jej dobra
 
MIska szkoda że tak dopadło Wiki przed samym wyjazdem, no ale dobrze ze leki działaja, szybkiego powrotu do zdrówka dla małej i udanych wakacji:tak: jakos jej wytłumaczysz, ze to dla jej dobra

Podpisuje sie pod tym. :tak::tak: Miśka dobrze ze juz dzisiaj Wiki ma sie lepiej. Udanych ii zdrowych wakacji :-):-)
 
reklama
Do góry