reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Taka okrągła klamka mogłaby być rozwiązaniem, bo faktycznie ciężko dziecku taką rozpracować, niestety ja mam zakaz od reumatologa używania takich klamek i musiałam w domu zmienić (mieliśmy w drzwiach wyjściowych).
 
Kasiu czemu? My też mamy taką w wyjściowych i nie zmieniam przede wszystkim ze względu na laski właśnie, nawet Izie ciężko się ją otwiera :tak:
 
Kasiu czemu? My też mamy taką w wyjściowych i nie zmieniam przede wszystkim ze względu na laski właśnie, nawet Izie ciężko się ją otwiera :tak:
Bo ja mam kłopoty ze stawami łokciowymi, robi mi się wiecznie stan zapalny, a raz miałam taką sytuację, że nie mogłam ręki w ogóle wyprostować, ból potworny, masę zastrzyków w łokieć :baffled: Wtedy mi lekarka zabroniła używać okrągłych klamek, bo takie ruchy jak przy otwieraniu takiej klamki bardzo obciążają stawy ręki. Słoików wtedy też nie wolno mi było odkręcać. Teraz już odkręcam słoiki, ale jak natrafiam gdzieś na okragłą klamkę, to sforsowanie jej wywołuje zawsze ból w prawym łokciu.
 
my mamy w 1 drzwiach od domu zwykłą w drugich okrągłą i zawsze zakluczoną choć Emilka by otwarła taką ale ona ma manie zamykania drzwi a nie otwierania ;-) wiec jak 1 od domu ktoś nie zamknie to ona to robi :tak:
 
my mamy w 1 drzwiach od domu zwykłą w drugich okrągłą i zawsze zakluczoną choć Emilka by otwarła taką ale ona ma manie zamykania drzwi a nie otwierania ;-) wiec jak 1 od domu ktoś nie zamknie to ona to robi :tak:
Hubek podobnie jak Emilka chodzi i zamyka wszystkie drzwi :-D jedyne które otwiera to od małej lodówki: stoi sobie i ogląda co tam jest, ewentualnie wyciaga pojemnik ze swoim pasztecikiem:-D
 
Hubek podobnie jak Emilka chodzi i zamyka wszystkie drzwi :-D jedyne które otwiera to od małej lodówki: stoi sobie i ogląda co tam jest, ewentualnie wyciaga pojemnik ze swoim pasztecikiem:-D

Emilka też od lodówki otwiera i zagląda co tam jest dobrego ale ma za wysoko i nic nie wyciągnie :tak:
 
reklama
Do góry