reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

No to my mamy podobny ''problem''. Milena tez otwiera drzwi. A w łazience najbardziej lubi spuszczac wodę do kibelka. Aha, i jeszzce łapie się za szczotkę do szorowania muszli-beeeee.:cool::cool:
Weronika tez wchodzi tylko do ubikacji i tylko wtedy jak ktos juz tam jest:sorry2:uwielbia spuszczac wode i robic siku papa:zawstydzona/y::sorry:
 
reklama
Co do tego mleczka to bard\o zadko ale jednak jej dawalam kakao wlasnie na krowim......nic jej nie bylo.......:-(
Sama nie wiem co to.......teraz juz piore jej rzeczy osobno....plucze kilka razy......
Ale na wszelki wypadek odstawiam znowu serki, kakao itp..



Co do klamek w drzwiach to Jula tez juz siega:sorry:
Moja mama sie o tym przekonala jak Julka uciekla jej na korytarz na klatce schodowej:-Dna szczescie uslyszala jej smiech i wyleciala za nia:wściekła/y: I tak teraz musi zamykac na klucz.....
Do lazienki wchodzi ale jak jest swiatlo....i tez upatrzyla sobie kibelek......wchodzi na niego odkreca wode i namietnie szoruje zeby:laugh2:a i rekawe puzniej mokre po same lokcie........



Dzisiaj miala mega wypadek:-(usiadla na krzeselko do karmienia<na szczescie zawsze jest calkiem na najnizszym poziomie>....odwrocilam sie by nalac jej wody a ten maly glupol zeskoczyl z niego na glowke:-:)no:
Myslam ze zawalu dostane....sliwa na pol czola......obserwowalam ja caly czas nic jej niby nie jest.....zjadla kolacyjke i poszla spac......Rany jakiego ja mam kaskadera w domu
 
Dzisiaj miala mega wypadek:-(usiadla na krzeselko do karmienia<na szczescie zawsze jest calkiem na najnizszym poziomie>....odwrocilam sie by nalac jej wody a ten maly glupol zeskoczyl z niego na glowke:-:)no:
Myslam ze zawalu dostane....sliwa na pol czola......obserwowalam ja caly czas nic jej niby nie jest.....zjadla kolacyjke i poszla spac......Rany jakiego ja mam kaskadera w domu

:szok::szok::szok: O rety ale aparatka :szok:
 
:-):-):-):-)mam okragła klamke w łazience:tak::tak::-D:-p
reakcja Sarkozi
....o nie ma klamki:-(
...kondzio zapsuł;-) ..oddawaj kondzio...no nie nie działa
a potem jak kondzio wszedł jednak do nie działajacej łazienki"klamki" było wielkie:szok:.......o DZIAŁAAAAAAAA:-D:-D:-D

narazie nie umie nie da rady ..na jakis czas wystarczy;-)
 
:-):-):-):-)mam okragła klamke w łazience:tak::tak::-d:-p
reakcja sarkozi
....o nie ma klamki:-(
...kondzio zapsuł;-) ..oddawaj kondzio...no nie nie działa
a potem jak kondzio wszedł jednak do nie działajacej łazienki"klamki" było wielkie:szok:.......o działaaaaaaaa:-d:-d:-d

narazie nie umie nie da rady ..na jakis czas wystarczy;-)
:-d:-d:-d
 
reklama
Do góry