reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Rozalka może zrób zimne okłady :confused:

Zdrówka dla wszystkich bo znów się coś dużo dzieciaczków pochorowało :-(

Dzięki Gosia,właśnie robie,ale tylko jak śpi,bo jak nie to płacze strasznie.Już nie wiem co robic...
Po jakim czasie mogę podać mu paraetamol od podania Nurofenu,któś wie...?
 
Ostatnia edycja:
Ojej, Kubuś się też rozłożył...
Zdrówka dla Kubusia!
Rozalka, jeśli Kubuś tak płacze, to pewnie go coś boli bidulka, może ucho :-( Ale temperaturą się nie przejmuj, no chyba że urośnie. Temp 39 to nie jest jakaś szczególnie wysoka temperatura dla dziecka, może nawet nie ma co na siłę jej zbijać, niech organizm walczy sam z chorobą. No chyba, że skoczy do 39,5.
Nurofenu i innych tego typu leków nie można podawać wcześniej niż po 4 godzinach i nie wolno przekroczyć dziennej dawki.

Oli dziś wstała, sama chodzi, na dodatek broi :-):tak: a to typowy objaw zdrowienia :-D Także jestem już spokojniejsza. Od wczoraj nie wymiotowała. Nocka cała przespana. Uff.
 
Biedny Kuba, niestetety nie znam sie na zbijaniu gorączki:-(

Kasia , to super, wreszcie jakies dobre wiesci!:-)
 
reklama
Dzięki Matylda :tak: Zdrowa jeszcze nie jest, bo była dziś rzadka kupa, ale skoro ma siłę broić, a nie leży bezwładnie tak jak wczoraj, to znaczy, że jest już dużo lepiej :tak:
 
Do góry