reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

Biedny Kubulek. Mam nadzieję,że szybko z tego wyjdzie a Tobie Rozalko udało się zbić temperature. My raz mieliśmy sytuacje,że nie udawało się Milence zbić temp. Wtedy to byłą trzydniówka - podobno wtedy czesto nie da się zbić temp.

Kasia, świetnie że Oli już czuje się lepiej.
To nie trzydniówka,ale jakichs inny wirus.Chora moja mama,tato(od 3 dni nie moze zbic temp.),szwagier,a dzis też siora przyjechała z gorączka z pracy.
jesli podajesz nurofen po nurefenie lub paracetamol po paracetamolu
natomiast jesli wczesniej niz od 4-6 godzin podajesz na zmaine paracetamol z ibuprofenem:tak:
:blink:
Dzięki,podałam po 4 godzinach od Nurofeny Paracetamol i nic...dalej temp,ale śpi spokojniej.
własnie se uswiadomiłam ,ze my 18dni bez leków ...nie bede zapeszac i mówic czemu:-D:cool::rofl2:...ufffff

Brawo.



Kuba śpi cały dzień z małymi przerwami.Po Paracetamolu w koncu wypił butlę herbatki.I dalej śpi rozpalony niemiłosiernie,ale już spokojniej.
Siedzę i ryczę normalnie...nienawidzę tej bezsilności,kiedy dziecko choruje...
Rano do lekarza,jak nic sie nie zmieni.
Reszta rodziny dostała przeciwzapalne,bo to wirus jakichs ..
 
reklama
Kuba śpi cały dzień z małymi przerwami.Po Paracetamolu w koncu wypił butlę herbatki.I dalej śpi rozpalony niemiłosiernie,ale już spokojniej.
Siedzę i ryczę normalnie...nienawidzę tej bezsilności,kiedy dziecko choruje...
Rano do lekarza,jak nic sie nie zmieni.
Reszta rodziny dostała przeciwzapalne,bo to wirus jakichs ..
:-( bidulek trzymaj się dzielnie Rozalka

ja słyszałam w radiu że w Poznaniu w szpitalu dziecięcym tyle dzieci jak nigdy wszystkie z biegunką wymiotują i mają gorączkę znowu coś panuje :baffled: az strach ...
 
Dzięki dziewczyny.
Jestem strasznie zmęczona,a w nocy to chyba nie pośpię,bardzo sie boje by temperatura znów nie rosła.Teraz jest w miarę,śpi.Nie chciał nic jeść,a nawet pić wiczorem...
Paracetamol okazał sie bardziej skuteczny niż Nurofen,dziwne.
No nic idę poprzytulać sie do Kubuli,bo coś sie zaczyna wiercić.:no:
 
Rozalka, dużo zdrowia dla Kubulka a dla Ciebie siły :tak:

Oli właśnie dostała wodnisty katar, więc wiem już, że to wirus. Ale czuje się dobrze w porównianiu z poprzednimi dniami.
 
reklama
Rozalka spokojnej nocy Wam życzę :tak:
Cała noc z gorączka,ale spał spokojnie w miare.
Rozalka i jak dzisiaj Kuba?

Rozalka, mam nadzieję że jeszcze smacznie śpicie.

Hop hop! Rozalka odezwij się. Jak dziś Kubuś :confused:

Dzięki,obudził sie zupełnie bez gorączki i nie mógł doczekać sie mleka.Ma katar,ale niezbyt wielki.i taki słabiutki,bladziutki...
Ale broi,juz mi wylał kawe na pościel:tak:
Oby było coraz lepiej.
Siorka była u lekarza i ma zapalenie krtani.
Najgorsze,że ja tez niezbyt dobrze sie czuje,mam nadzieje,że to tylko zmęczenie.
 
Do góry