reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

dziewczyny
zosia mi spadla z krzesła prosto na płytki walneła czołek na samaym srodku ma wielkiego guza, czy mogla dostac wstrząsu?


lecąc na dol acisnela gorne zęby tego jednego na doną warge przeciela praktycznie na wylot, jest dziura krew sie nie leje

nie wiem co robic
 
reklama
Oliwieczka jedz do szpitala zawsze sprawdzą czy wszystko ok i sprawdzą co z tą wargą czy nie do szycia :szok: choć ja raz sobie przeciełam i samo się zrosło i krew mi mało co leciała ale spuchło

biedulka:-:)-:)-(
 
ale spanikowałam, bo to juz drugi raz kiedy pełno krwi leci z jej buzi :(

skonsultowałam to telefonicznie z naszym lekarzem, mam ją obserwowac czy nie bedzie wymiotowac(dosyc mocny upadek)

jutro pojade i chyba znowu bede musiala wybrac sie do tego instytu stomatologii do krakowa. tam gdzie wyrywali ząbka zosi.

dzisełko tzn przecięcie jest na jakies 3 milimetry nie az tak duze ale blizna pewnie bedzie
 
dziewczyny
zosia mi spadla z krzesła prosto na płytki walneła czołek na samaym srodku ma wielkiego guza, czy mogla dostac wstrząsu?


lecąc na dol acisnela gorne zęby tego jednego na doną warge przeciela praktycznie na wylot, jest dziura krew sie nie leje

nie wiem co robic
a ja bym nie jechała - wiem szok
trzeba obserować dziecko i natychmiast postawić koło okna i popatrzeć w źrenice powinny być równe jeśli nie są wtedy bym pojechała
no i druga sprawa aby być pewną poświecić latarką jeśli reagują na światło to wszystko ok
trzeci test jeśli nie wymiotuje to wszystko ok

wiem to jak Szymek spadł kiedyś z 9 betonowych schodów u moich rodziców na klatce byłam blada płakałam i moja ciocia lekarz mówila mi co robić i wszystko było ok tylko jeden guz.
 
Oliweczka, najadłyście się strachu. Mam nadzieję, że z Zosią będzie wszystko dobrze i jednak nie zostanie ta blizna.
 
Oli od godz 9 (tzn od czasu jak wstała) ma odruchy wymiotne :-( Na początku poszło trochę mleka (piła o 4.30) a teraz to leci sama śluzowata ślina, ma odruchy, ale nie ma czym wymiotować. Nie chce pić na dodatek, a jak udało mi się jej wcisnąć kilka łyczków ziółek to i tak wszystko zwróciła. Nie ma też żadnych innych objawów poza tym, że jest blada i słaba :-:)confused: Jest na tyle dzielna, że jak jej dałam miskę, to do niej wymiotuje, także nie muszę jej przebierać co chwilę. Teraz się martwię, czy czegoś nie połknęła jak siedziała wczoraj z Pauliną.
 
reklama
Do góry