reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

Kurcze moze bym ez sprobowala z tym czosnkiem i cebulka:)
Dzisiaj bylysmy u lekarza z JUlka......gardelko czyste, ale nistety robi jej sie zapalenia ucha:(
w nocy dzisiaj okropnie plakala juz wiem dlaczego........
na razie ma tylko, isoprinosine, nasivin <dziki niemu podobno nie dostala pozadnego zapalenia>.....jesli nie bedzie goraczki przez 2 doby to obedzie sie bez antybiotyku.....


Och te nasze choruszki:(
Gosiu a jak dzisiaj Emilka??
 
reklama
a dlaczego syrop z cebuli i z czosnku:confused:
sam czosnek nie wystarczy:confused:

Wystarczy.
Ale z cebulą syrop jest delikatniejszy,jakoś wpływaja na siebie wzajemnie i przy tym troche sie neutralizują,wię dla żołądka delikatniejsze.Po za tym cebula ma troche inny skład niz czosnek.Kuba miał gęstą wydzieline z nosa,więc cebula ułatwiała,bo rozrzedza na zasadzie podobnej do Flegaminy.:tak:
Do tego powinien byc jeszcze miód,ale Kuba uczulony:baffled:
 
No narazie obywa sie bez antybiotyku......
jednak nocki ostatnie koszmar....co chwilke pobudki:baffled:
ale na szczescie chociaz w dzien ma humorek dobry:tak:
 
dziękuję za wyjaśnienie :tak::-)
Rozalka mogłabyś napisać w jaki sposób zrobić syrop (cebula+czosnek+miód) :confused::sorry2:
ja robiłam z samego czosnku :tak: wyciśnięty ząbek czosnku zasypywałam łyżeczką cukru, zostawiałam na noc, rano dolewałam trochę wody i gotowe ;-) tylko, że Antek nie chciał go wcale pić :baffled: więc może spróbuję dodatkowo z cebulą i z modem :happy2:

Jasne,tu znalazłam dokładny opis.
Domowe sposoby na grypę i przeziębienie - BabyBoom
Ja robie z połowy cebuli i daję małą łyżeczke.:tak:
Możesz dodac do herbatki,albo soku,może nie poczuje intensywności smaku.moim zdaniem z cebuli jest łagodniejszy.
 
reklama
Do góry