reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
na 14:00 idę do lekarza:baffled:

Rosmerta chyba ze spotkania na spektaklu nici...:baffled:

dziś mam jechać po bilety ale sama nie wiem czy jechać czy nie:confused: o 14:00 się okaże co mi lekarka powie na jej kaszel
mam nadzieje że to nic poważnego bo nie gorączkuje jedynie ma mokry kaszel jakby jej coś jeździło i dusi się flegmą czasem przez to zwymiotuje :zawstydzona/y:

uuuu:-( biedna Emilka:-(co to za paskudztwo sie jej przyplatło no:baffled:

no trudno, przecież zdrowie Emilki najwazniejsze, spotkamy sie innym razem najwyżej:tak::-)
 
pisałam do tej pani że nie wiem czy odbiorę bilety żeby komuś innemu zarezerwowała bo szkoda by przepadły boje się że jakieś zapalenie oskrzeli może mieć bo wtedy ta dziewczyna w pracy miała potem moja siostra i ja złapałam a teraz Emilkę męczy ten kaszel :baffled:

ędzie dobrze,ale lepiej idz ,niech lekarka sprawdzi.Jak to bakteryjne,to niestety antybiotyk:baffled:

A ja zrobiłam syrop z cebuli i czosnku i daje Kubusiowi rano do mleka,pije ze smakiem.I nic mu nie jest,a wiadomo czosnek to naturalny antybiotyk.
Wieczorem,co drugi dzien kroje pół małej cebuli,do tego pół zabka czosnku,zasypuje cukrem,rano łyżkę wlewam do mleka.Po 2 dniach robię nowy.:tak:
 
reklama
To masz Gosiu jakąś kiepską wyciskarkę, kiedyś też miałam taką, potem kupiłam sobie jakiejś firmy na S i działa dobrze. Tzn zawsze jakieś drobinki się nie zmiażdżą, ale wystarczy popchnąć palcem i zmiażdżyć je jeszcze raz.
 
Do góry