reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

No tak Madzix, masz rację, jak ktoś zamiast poświęcać dziecku czas, włącza mu telewizor dla świętego spokoju, to oczywiście, że dziecko nie ma szansy się rozwijać jak należy:tak:
 
reklama
Nuśka a czemu nie flipsy ?:-p czytałam kiedyś że dlatego bo mają konserwanty :confused: zapomniałam ci wtedy napisać że u mnie w pracy mamy flipsy (możliwe że to inna firma a nazywają się tak samo) i nie są to te smakowe tylko zwykłe i pisze że nie zawierają konserwantów sztucznych barwników:no:jedynie zawierają witaminę C :tak:;-)
:tak:
No u nas są Flipsy i tam jest tylko grys kukurydziany,nic więcej.:tak:
 
a mi Weronike strasznie wysypało nóżki brzuszek :-(nic nowego nie jadła podejrzewam te Biostyminę albo herbatke winogronową ale winogrona juz jadła i nic jej nie było na wszelki wypadek odstawiam to i to i zobaczymy czy będzie poprawa
 
a mi Weronike strasznie wysypało nóżki brzuszek :-(nic nowego nie jadła podejrzewam te Biostyminę albo herbatke winogronową ale winogrona juz jadła i nic jej nie było na wszelki wypadek odstawiam to i to i zobaczymy czy będzie poprawa

Sprawdz skład tej herbatki,niby winogronowa,a moze mieć dodatki.Kupiłam kiedyś brzoskwiniową,a tam były pomarańcze,czy cytryna,nie pamiętam dokładnie,ale wysypało Kubulę...:baffled:
 
reklama
Do góry