reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
U moich dzieci to ulewanie jest niezalezne od niczego.Po prostu wszstkim ulewaly sie duze ilosci mleka albo twarogu.Nieraz to jest taki gesty jak ser bialy:tak:.U nas nic nie pomoze.Jak dzieciaki przestawaly pic mleka,to od razu dolegliwosci ustepowaly.
Nieraz nawet tak jest,ze malemu sie odbije,a, potem je jeszcze cos z drugiej piersi.Nic nie pomaga:no:.Jestem juz przyzwyczajona.Ma chyba ze 14 par bodow(a moze wiecej:happy2:) i moze sobie ulewac:-p:rofl2:.Juz sie tak bardzo tym nie przejmuje :-).Tylko co drugi dzien cala pralka ciuchow malego...
 
dziewczyny normalnie się wykończę!Ala nadal (od 2 tyg)budzi się w nocy co 2 godz na jedzenie,gorzej niż noworodek...
 
wspułczuje, wiem co to za udreka:tak:
Kondziu był takim dzieckiem
budzł sie tak conajmniej do roku a po roczku przynajmniej raz:wściekła/y:
 
dziewczyny normalnie się wykończę!Ala nadal (od 2 tyg)budzi się w nocy co 2 godz na jedzenie,gorzej niż noworodek...

Oli też się budzi cały czas częściej niż wcześniej bywało. Zasypia koło 22, budzi się na jedzenie kolo 3 (a bywa też że koło 2), potem 5,6,7, a potem dopiero koło 10. Nie wiem, co ona sobie taki maraton między 5 a 7 robi :confused:
 
Widze ze mozemy sobie rece podac:crazy:Julka ostatnio tez wnocy wisi ciagle na cycu, a od 4 podzi sie co godz. tak conajmniej do 7:angry::wściekła/y:Podobnie jak u Ciebie Kasiad:-p
 
Ja już się zastanawiałam, czy nie podać wieczorem kaszki, to może dłużej pośpi i nie będzie się tak często w nocy budziła? Ale żal mi rezygnować z jednego cycusiowego posiłku, a w domu mam Sinlac, więc mleka się do tego nie dodaje. Ale może dać trochę Sinlacu i dać popić cycem :confused:
 
Ja już się zastanawiałam, czy nie podać wieczorem kaszki, to może dłużej pośpi i nie będzie się tak często w nocy budziła? Ale żal mi rezygnować z jednego cycusiowego posiłku, a w domu mam Sinlac, więc mleka się do tego nie dodaje. Ale może dać trochę Sinlacu i dać popić cycem :confused:

A może odciągnij mleczko i dodaj kaszkę do niego :confused:
 
reklama
Do góry