reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

fridy nie mam gruszka sie nie da .a woda morska to jakis spray?uzywalam nasivin soft-krople dla dzieci ale tez nie pomaga i w sumi nie mozna tego stosowac dluzej niz 7dni
 
reklama
bluebell nio my mamy wode morska w sprayu i super sie u nas sprawdza.. a co do kataru to jeszcze raz z czystym sumieniem moge polecic "katarek":tak: my na tym jedziemy odkad Mlody skonczyl miesiac.. nawet w szpitalu nam powiedzieli, ze katarek najlepszy do sciagania.. fakt troche drogi, bo my zaplacilismy ok 43 zl, ale to jest jednorazowy wydatek.. a z tego co wiem do aspiratorow wszelkiego rodzaju trzeba koncowki dokupywac.. nio i z tego co pamietam skunkanka tez kupowala go wkoncu, bo laryngolog jej polecil, a na poczatku jak o nim pisalam to pamietam, ze zostal zbojkotowany;-)
podaje jeszcze linka, zebys zobaczyla jak to wyglada..
http://www.dlapacjenta.pl/sklep/product_info.php?products_id=1433
nio, ale tansze znalazlam na nokaut.pl ale wzielam pierwsza strone z brzegu ze zdjeciem..
 
Ostatnia edycja:
Tak morska super sprawa.Ja zawsze mam w domu,nawet bez kataru do nawilżania noska zimą,jak grzejniki grzeją.
A taki zapchany nosek to niekoniecznie katar.Czasem się dziecku uleje,albo cofnie trochę mleczko nawet jak śpi,albo jakiś pyłek podrażni śluzówkę a to takie wąziutkie dziureczki i zaraz zapchane.
Także spoko,popsikaj solą wodą morską,nawet wystarczy psiknąć i dziecko na brzuszek,co by spłynęło.Tak kilka razy i będzie git.
Acha,ta woda morska (są rózne strimar,mariner,unimer) to niektóre firmy robią specjalnie dla niemowlą,wtedy jest mniejsze ciśnienie tego spraya,zapytaj w aptece.
Katarek,fajny,hm tylko ja odkurzacza nie mam:cool2:
 
bluebell nio ja najpierw go traktuje sola, a za 2-3 min sciagam glutki.. u nas ta czynnosc codziennie odchodzi rano, bo zawsze jakis glutek mu sie przyplata, choc kataru nie ma.. nio a sol jest po to, zeby "rozmiekczyc" i wtedy wszystko ladnie schodzi:tak:
 
Czekajcie a po co mi odkurzacz?czy ten katarek sie jakos podlacza??---juz wiem.podczytalam nie mam odkurzacza

Gabi on to ma od ok2tyg i sie utrzymuje.Jutro lece po wode morska.Czyli zapuscic i na brzuch?
 
Popsikać i na brzuszek,albo pionowo ponosić.
Psikaj kilka dni,to ulatwia oczyszczanie noska,a nie zaszkodzi.
Hmm,moze mojej jutro też psiknę.Bo też ma różne glutki,ale ja to wkładam patyka,albo róg chusteczki i wyciągam.Albo gruszką.
Psikaniem będzie zdrowiej,bo każde gmeranie to jednak uszkadza śluzówkę trochę.Poprawię się.;-)
 
reklama
bluebell nio my mamy wode morska w sprayu i super sie u nas sprawdza.. a co do kataru to jeszcze raz z czystym sumieniem moge polecic "katarek":tak: my na tym jedziemy odkad Mlody skonczyl miesiac.. nawet w szpitalu nam powiedzieli, ze katarek najlepszy do sciagania.. fakt troche drogi, bo my zaplacilismy ok 43 zl, ale to jest jednorazowy wydatek.. a z tego co wiem do aspiratorow wszelkiego rodzaju trzeba koncowki dokupywac.. nio i z tego co pamietam skunkanka tez kupowala go wkoncu, bo laryngolog jej polecil, a na poczatku jak o nim pisalam to pamietam, ze zostal zbojkotowany;-)
podaje jeszcze linka, zebys zobaczyla jak to wyglada..
Sklep medyczny i zielarski KATAREK - innowacyjny odciągacz kataru dla dzieci i niemowląt
nio, ale tansze znalazlam na nokaut.pl ale wzielam pierwsza strone z brzegu ze zdjeciem..
Zgadza się, kupiłam:-p a faktycznie bałam się, że mózg mu tym odkurzaczem wyssę.... :zawstydzona/y::-p ale działa rewelacyjnie, w połączeniu z disnemar - wg mnie najlepszy rozpuszczalnik niemowlęcych glutów:-p
 
Do góry