reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maleństwami

reklama
Piotrek tez co noc jest przesikany. Ale czasem zdarza sie, ze pampers jest suchy, a Piotrus mokry az pod ramie... On spi w dziwnych pozycjach i duz sie wierci, zawsze mu sie ta pielucha poprzesuwa. Pieluchomajtki tez sie u nas nie sprawdzily... :baffled:
 
Mada, to jak znajdziesz cos bardziej skutecznego to dawaj znac :tak::-)
A rozm. 6 zwyklych Pampersow bylby pewnie na Sare za szeroki w nogach i pasie :baffled: wiec odpada. Moze u Was zdadza egzamin! :tak:

My zostajemy narazie przy Let's Go, bo sa najlepsze ze wszystkich dotychczas sprawdzonych :tak: (rozm.5)
 
to mój Piotrek odstaje od normy, bo się nie przesikuje :-p czasami pielucha waży z pół kilo a czasami lekko zmoczona. ale ubranko suchutkie a też się kręci w nocy i zmienia pozycje :tak:
 
Leyna raczej Piotrek nie odstaje:-p to chyba tylko Ami i Sara takie mokre dziewczyny;-) my pull`upa założyłyśmy, żeby się nie gonić po łóżku:-)
 
uuuu .... widze, ze sie Wam maluchy rozsikaly ;-)))

my let's go tez uzywalismy, jak Mateuszek nie chcial sie na lezaco przewijac, a ja nie mialam wprawy w przewijaniu go na siedzaco/stojaco.
W nocy tez kilka razy uzywalam, ale przesikiwal. Wtedy duzo w nocy pij cyca.

My uzywamy pampersow 4 i jest ok.

W nocy nie pije, wiec nie sika tyle.

Odparzenia tez nigdy nie mial .... odpukac!

Bedyta - ty masz doswiadczenie z chlopcem. Czy to odciaganie napletka, to jakas koniecznosc? Rozne szkoly sa. Ja boje mu sie tam ruszac, ale czytalam,ze dobrze jest dciagac maluchom, zeby nie mialy problemu potem ze stulejka i takie tam.

wama - fajnie,ze z pupcia Pata lepiej. Oby juz sie to nie zdarzylo!;-)

Leyna - no to Mati podobnie jak Piotrus ;-) kreci sie jak pokrecony, ale nie przesikuje.
 
Pat tez rzadko sie w nocy przesikuje. Jesli juz to po jakiejs ogromnej ilosci sokow na wieczor, ale odolnie malo sie mu zdarza. On sie racze mocno poci, zawsze ma lekko wilgodna pizamke w nocy, ale do rana wysycha.
 
oj faktycznie dzieciaczki sie rozsikaly :D

u nas mala na szczescie nie przesikuje pieluszek ani w ciagu dnia ani w nocy ;)

teraz mam inne pieluszki - Cruisers (tez z Pampersa) ale wole normalne Pampers Baby Dry.. no nic trzeba zuuzyc te a pozniej mez apodszkolic by tamtych juz nie kupowal ;)
 
A no i z pupcia juz nieco lepiej ale jeszcze troche do wyleczenia zostalo. Nie zycze zadnemu dziaciaczkowi takich czerwonych malenkich zadkow.
 
reklama
wama- super, że pupcia pata wraca do normy:tak::tak:

a powracając jeszcze do tematów pieluch- najbardziel zadowolona jestm z huggiesów super flex- pampki (te z zieloną wkładką) podrażniały julci dupkę...
 
Do góry