reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maleństwami

:dry:chyba ukrócę te pieluchy:dry:
kupiłam z belli bo sie wydaja dużo wieksze niz z tesco ...no zobaczymy:sorry2:

a mała bardzo duzo mi pije 1 litr dziennie samego płynu:shocked2:
 
reklama
Ło matko:shocked2: sporo tych pieluch zużywacie:szok:
My zużywamy przeważnie 4 sztuki. A co do kupy to Ali też najlepiej robi się w świeżyźnie:tak::laugh2:

dokladnie.. 9-10 pieluszek to strasznie duzo mi sie wydaje hm..:confused: u nas tez okolo 4 - no chyba ze sie kupcia czesciej pojawi ..

i podobnie najlepiej kupcie strzelic w dopiero co zmieniona pieluszke :-Dczasami sie zastanawiam czy ona nie czeka wlasnie na TEN moment hihi :-)
 
mada- u nas też julcia dużo pije: w ciagu dnia 3x200 ml herbati/soczku, a czasami i więcej... i w nocy tez ok 150 ml
 
Mada, to ja Cie "pociesze", ze u nas tez tyle pieluch idzie. :-p Dzis od rana juz 4 zmienilismy. Piotrus sie domaga zmiany pieluchy i koniec! Staje w rozkroku i wola: "fuje! fuje!"
 
Mada, to ja Cie "pociesze", ze u nas tez tyle pieluch idzie. :-p Dzis od rana juz 4 zmienilismy. Piotrus sie domaga zmiany pieluchy i koniec! Staje w rozkroku i wola: "fuje! fuje!"

Hahaha, kapitalny! :-D:-D:-D

U nas na dobe idzie ok. 5-6 pampersow (sa oczywiscie odstepstwa od normy, ale rzadko).
Ostatnio w nocy zaczelam ja raz przewijac, bo zasikana sie budzila (codziennie w nocy wypija ok. 500ml soku/herbatki itp.)
 
reklama
Do góry