reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

reklama
Dziewczyny pisałam na głównym ale u też zapytam po to jest ten watek;)
Wasze maluszki też ileeaka po jedzeniu? Bo Agatka ulewa nie zawsze ale ulewa :/
 
Pytalam poloznej o to ulewanie to powiedziala ze mala za duzo je i dlatego, no ale nie daj dziecku..

Dziewczyny a wasze dzieciaczki tez sie tak preza przy kupce lub baczkach?? Polozna kazala ja brac na przewijak jak tak steka i rozbierac i nozki brac do gory. Oczywiscie jak ona to robila to kupa gigant wyszla.. jak ja- nic:] chce malej jeszcze espumisan dawac, moze cos jej lzej bedzie..
 
Quchasia mój też stęka i się prezy. Najlepiej jak robi grymas przy karmieniu i leci wodospad do pampersa :-)
Ulewa przy każdym prawie karmieniu. Dwa dni temu dość mocno, nawet w łóżeczku. Teraz tylko jak kończy jeść.
 
A duzo takich duzych kupek robia wasze dzieciaczki dziennie? Bo moja mala 2 moze 3, reszta to kleksy albo czasami jak zmieniam pampersa to nawet kleksa nie ma..
 
U mnie dużo kleksow jest :-) Tymkowi smolka skończyła się dwa dni temu. Teraz nie ma takich porządnych kupek tylko kleksy właśnie. Za to duuuuuuzo sika ;-)
Kupki są w prawie każdym pampersie.
 
reklama
Quchasia i mnie pozzadne kupki to że 3 4 dziennie a reszta to Oleksy jak i Ciebie a jak jej biorenogi do gory bo też się pręży to ona nie lubi i płacze wtedy wiec tak nie robię. Masuje jej brzuszek jak się spina i marudzi ale naprerza gp strasznie i jak mi zaczyna wtedy płakać to iore na ręce i espumisan daje właśnie dostała bo brzuszek bolał i teraz je sobie po malutku;) a ulewanie jest od niedojrzalosci układu pokarmowego i kilku też.
 
Do góry