reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

o, dziewczyny walcze z katarkiem. Mam fride i sol fizjologiczna - ale pomagaja tylko na chwile. nie usuwaja problemu. Co Wy robicie?? macie inne metody? Czy powinnam isc do pediatry?? nie chce przesadzac i byc nadwrazliwa i chodzic do lekarza z kazdym pierdolkiem ale juz sama nie wiem. Nie ma caly czas zapchanego noska, ale tak moze ze 2 -3 razy w ciagu dnia no i ewidentnie slychac ze jej to przeszkadza....
 
reklama
Quchasia skpro tyle przybiera to jest najbardziej ok to nie musisz sie spinac az tak. Jak chce to dawaj. Cyc jest lekkostrawny dlatego chce go tak czesto mi polozna mowila 1-1,5h przerwy na cyc to prawidlowo. Przy cycu sie nie dopaja.
 
Wlasnie tez uwazalam ze sie nie dopaja przy cycu, ale polozna powiedzials ze moge jej dawac czasami wode do przemycia buzi.. sama nie wiem juz.. znowu w szpitalu przt wypisue mowili- karmienie na rzadanir ale nie czesciej niz co 2 godz. I badz tu czlowieku madry;))
 
Quchasia wode mozesz dawać nie zaszkodzi. Tylko nie musisz jej nia poic ;). Ja musze dawac wode i z tym mam problem kiedy dawac po karmieniu nie wezmie przed pasuje bo pomiedzy śpi. Musisz z karmieniem wg waszych potrzeb az tak scisle sie nie trzymaj. Ja mysle ze te 2h to domm sie tyczy nie cyca. Tu nie wiesz ile tak naprawde wypija czy tylko poprostu sobie mlaska ;). Mialam te same dylematy co ty. Tez mi sie zdazy chwile ponad 4h podać mm. Jak spi to niech spi. Po porodzie trzeba trzymac sie zasad bo niektore dzieci by spaly i caly dzien jak jeszcze maja troche zoltaczke i niski poziom cukru.
 
A jaka wodę dsjecie? Zwykła przygotowana? Ja juz od czwartu będę mogła herbatkę podawać koperkowa:)
A mam pytanie wasze maluchy też tak często Maja czkawkE? Bo Agatka ma ze 2 3 razy dziennie.
 
Czkawka u nas zmora... pare razy dziennie, jeszcze czasami taka ze slysze jak jej wszytsko bulgota w srodku.. ;(

a wode ja daje przegotowana
 
Ja też przegotowaną. Blanka potrafi mieć dzień w ogóle bez czkawki ale potrafi też tak jak u Was kilka razy dziennie ale na szczęście takie dni zdarzają sie coraz rzadziej :-)
 
reklama
U nas też masa czkawek. Po jedzeniu, po rozebraniu do zmiany pieluchy, po niczym szczególnym... ;-) ;). Taka chyba uroda Maluchów. Przy czkawce zawijam szczelniej w kocyk (bo ja mam Witka cały czas w kocyk jak w kokon zawiniętego) i przechodzi szybciej.
 
Do góry