reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

Pitorusiowa wszystko żależy od przychodni :)
W jednej jest potrzebna recepta w innej nie. Ale pediatra już by Ci powiedziała że musisz wykupić receptę gdyby była taka potrzeba. Także obstawiam że nie musisz mieć:)
 
reklama
Piotrusiowa u nas jest tak że na receptę są tylko szczepionki skojarzone, jeśli ktoś nie decyduje sie na nie to dostaje za darmo 3 zastrzyki, a o receptę na skojarzone trzeba poprosić samemu.
 
była dziś położna. Mała wyraźnie odżółkła;) ale położna zauważyła że jest mega spięta (co ze mnie za matka jak ja tego nie widzę..) i mam ją masowac. Zadrżała jej przy niej też nóżka i mamy o tym powiedziec pediatrze bo moze trzeba bedzie skonsultować z neurologiem i odłożyć szczepienia. Mam nadzieję, ze to nic poważnego...
 
Quchasia dobra z ciebie matka i nie każda by zauważyła pewnie. Położna ciągle ma kontakt z różnymi maluszkami wiec łatwiej jej porównać. Trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego jednak
 
Dziewczyny moze któraś mi pomoże;) położne w szpitalu kazały karmić mała co 3 godz liczone od poczatku karmienia. A co jak mała zaczyna jeść np o 14, je do 14:30, potem o 15 coś tam dojada bo płacze i szuka. Jak po tem liczyć te 3 godz? od dojadania??? czy standardowo od 14?? bo ja już nie wiem;]
 
no ja właśnie też na żądanie i rzadko kiedy wytrzymuje te 3 godz.. najczęściej karmię co póltorej czy dwie albo właśnie dokarmiam co jakiś czas bo wyje..
 
Mój syn czasem ma godzinną przerwę w jedzeniu. Zwykle je i przesypia na piersi i tak nonstop. Często co 10 min jest przystawiany.
Jedynie w nocy śpi 2-3h ciągiem bez jedzenia czasem zdążą się ok 5h ale b. rzadko
 
reklama
Dziś udało mi się makaron ugotowac :) i starszy zjadł zupę jak człowiek :)
Ale rzeczywiście jest ciężko by cokolwiek zrobić. Do wc czasem nie mam jak pójść :/
 
Do góry