reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

Quchasia jak tylko przy przebieraniu to raczej nic złego ale mi polozna mowila ze jak się pojawi sine w okol ust to mam jechać do lekarza wiec nie wiem jak to jest alena razie u nas wszystko ok;) mam nadzieję ze u Ciebie też będzie dobrze:)
 
reklama
Będę ją dziś obserwować, teraz to juz nie wiem czy świruję czy nie, ale wydaje mi się że z rana lekko sina była. Pytałam mamy to mówi, ze nie widzi;] grrr. dobrze, że wizyta położnej zaraz po świętach to jeszcze z nią o tym pogadam, Nie chcę tak panikować i latać po lekarzach jak poparzona;]
 
quchasia - niestety ja nie pomogę. Czytałam, że mogą sinieć paluszki u rąk i nóg. Spowodowane jest to niedojrzalym układem krwionośnym. Ale o ustach nie słyszałam. Najlepiej na najbliższej wizycie zapytać.
 
Ją cały czas jestem traktowana jak smoczek co mnie irytuje na maksa :/ smoczek daje tylko w aucie jak na razie... Ale już mi cierpliwości brakuje
 
No meczace to jak dziecko caly czas na cycu wisi..

Ja odkrylam ze z mojej ali leniwiec jest.. jak jiz sie naje i ciezek leci mleko to wyje, ale chce ciagnac.. i matka zmienia jej cyca na nowego. Nie wiem czy dobrze czy zle ale wyje w nieboglosy..
 
Dziewczyny! może dla was to jasne, ale napiszę- moze komuś też się przyda:)

myślałam dziś, zę zanika mi laktacja.. trochę się zdenerwowałam, więc dzownię do położnej. A położna pyta- czy mała kończy dziś 3 tyg? a no kończy:) i mi zaczeła tłumaczyć, ze ma teraz skok rozwojowy, ze w czasie nocy moze urosnąć nawet 2 cm (??!!) i ze chce dużo więcej jeść niż wcześniej, stąd mam wrażenie że jest wiecznie głodna. Kazała pić dużo ciepłego, coś na laktację i przystawiać małą jak najczęściej.

Więc jakby któraś miała taki problem- to już wie co i jak:)
 
Quchasia. Słyszałam o tym że w okolicy jak dziecko kończy ok miesiąca to jest właśnie drugi kryzys laktacyjny. Dużo mam odstawia wtedy dzieci bo myślą że mleka już nie mają i zaczynają dokarmiac mm.
Dobrze że przypomnialas że my już dochodzimy do tego etapu :)
 
reklama
Dziewczyny 14.01 idę z małą na szczepienie i jestem zielona w kwestiach formalnych. Czy muszę wcześniej mieć receptę? Bo w przychodni ostatnio nic mi na ten temat nie mówili. Tylko, że mam się stawić z malutką i tyle. Wydaje mi się, że szczepionki kupię na miejscu w dniu szczepienia, bo tam jest apteka też...
 
Do góry