reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

Piotrusiowa - też myślałam o takim zestawie, ale też boję się, że lekko panikuję i coś z tego nie jest nam potrzebne :) Dziękuję za odpowiedź!

A mamy się dobrze, Marysia rośnie w oczach - już 4700 g i ubranka na 62 są na styk :) Do tej pory tylko 3 dni miałyśmy takie, że marudziła, nie spała i ogólnie byłam zmęczona całym dniem, tak to noc przesypia, sama budzę na karmienie, w ciągu dnia też dużo śpi, albo grzecznie leży obok mnie jak coś robię.. gdyby nie fakt, że karmię ją piersią, nawet bym nie zauważyła, że mam dziecko w domu :)
 
reklama
Super że masz taką zdrową i grzeczną córcię. Zazdroszczę, że tak ładnie przybiera na kp :)

Co do szczepień to naczytalam się negatywnych wpisów o szczepionkach pko pneumo i meningokokom, że to tylko nabijanie kasy na naiwności rodziców, ale po rozmowie z tą znajomą jestem zdecydowana zaszczepić. Koszty tylko spore. Ogólnie ok. 2000 zł wyjdzie, ale zdrowie dziecka jest bezcenne :)
 
OlaSzy - super ze sie odezwalas! Myslalam ostatnio o Tobie :) Ale masz szczescie w domku :) prawdziwe sreberko, nic tylko zazdroscic :)

Ja szczepie 5w1, przy drugiej dawce pneumokoki i po 1 roku zycia meningokoki.
 
quchasia a dlaczego musisz malutkiej mocz badać?

Wiesz co mala ma dalej zoltaczke, przybrala nie za wiele i ma lekko czerwone miedzy odbytem a wargami i lekarka chce jej te podstawowe badania miec: krew, mocz no i bili i proby watrobowe przez ta zoltaczke..

Dziewczyny mała kaszle tylko i wyłącznie podczas snu, dostane zawału o co chodzi

Kurcze nie mam pojecia..
 
reklama
Justa moze masz suche powietrze w domu moze jakis nawilzacz?

Co do dziwnych odczuc przy karmieniu to ogladalam raz program jakis amerykanski o porodach i dziewczyna podczas karmienia robila sie strasznie agresywna, przeklinala maz mial przekichane. Jej samej glupio bylo jak przestawala karmic wszystko wracalo do normy. :0
 
Do góry