reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

Quchasia a mała ma sine usta kiedy? Bo Adaś nieraz ma jak płacze - wyje. A nóżki też nieraz podryguja, myślałam,że to normalne...ale teraz się stresuje jak mówisz o neurologu...
 
reklama
Ja byłam z drżeniem.rączek i nóżek na usg główki i u neurologa prywatnie.
To może być z napięcia mięśniowego, jeśli złapiesz za kończyny, a one przestają drżeć. (powinno przejść do 3go miesiąca, już jest sporadycznie u nas) mamy Wit.B6 dawać. Jeśli nie przestają po złapanie to mogą być objawy padaczki.
 
U nas nie drżą,tylko podryguja raz na jakiś czas, zazwyczaj jak Mały śpi, dziś nie zauważyłam tego. Wczoraj kilka razy. Usg brzuszka i głowy miał robione w szpitalu i wszystko ok było.
 
To dobrze :). U nas usg tez ok. Jestem przewrazliwiona i jeśli może dziecko coś robi albo czegoś jeszcze nie robi to już czytam czy to nie choroba. Boje się strasznie, panikuje itp itd zwariować można. :(
 
Quchasia a mała ma sine usta kiedy? Bo Adaś nieraz ma jak płacze - wyje. A nóżki też nieraz podryguja, myślałam,że to normalne...ale teraz się stresuje jak mówisz o neurologu...
Wlasnie roznie jej sinieja.. ona ogolnie ma takie lekko sine na codzirn.. ale glownie przy przebieranii albo jak krzyczy. Drzenie nozek jest normalne na poczatku, ale moja ala ma juz 5 tyg.
 
Drzenia nozek nie zaobserwowalam ale za to brody. Niby starsza tak mialaptzy jedzeniu a mlody czasem przy placzu i juz sie zastanawiam.
 
My już po szczepieniu masakra ... Teraz już ok ale Blanka tak płakała, tak jej łezki leciały :-( No serce się kraje. Na szczęście już po wszystkim.
Blanka waży już 4300 i urosła 3 cm :-)
 
Sliwka szczepienia są okropne. Ją też przezywalam że starszym i znów mnie to czeka :(
Fajnie że masz już pieresze za sobą...
 
reklama
Do góry