reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

Antoś codziennie rano po przebudzeniu wali głową w szczebelki tak dla zabawy chyba:szok:, ale huk przerażający:-D. Ostatnio tak trzasnął, że guz na pół czoła... Boszzz, jeszcze mnie oskarżą, że się nad dzieckiem znęcam;-):rofl2:.
 
reklama
Zuzanna od jakiegoś czasu codziennie nabija sobie guza albo robi siniaka. Standartem ostatnich dni jest też przytrzaskiwanie sobie paluszków szufladami w kuchni...
a dzis ju przeszła sama siebie moja siostra przywiozła jej dwa dni temu z Turcji torebkę wyszywaną takimi małymi kuleczkami.
Piekna, rozowa, w sam raz dla naszej małej pink lady... bawiła się dzis ta torebką bardzo chętnie.. a ja czekam az jutro wysra te kuleczki :wściekła/y::no::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
mój Oskarek nadal jada cyca, nie umiem odstawic i pewnie troche nie chce :confused:
a on bez cyca nie funkcjonuje, butli nie chce jak sie budzi, smoka tez nie
spi okropnie, dzis noc:
usnal 20, pobudka 22:30, o 23 juz spal a potem o 1,3,5 pobudka i wstal o 6
i nie spi, marudny, spiacy
rzadko spoi lepiej, czasem od 20-24, potem bobudka np 2,4 i 6
mam zalamanie, ledwo wyrabiam, padnieta, niewyspana
caly dzien na nogach, a on spi 2x dziennie po 30min i wyspany, w dodatku nie idzie nic zrobic bo musi byc cisza absolutna
szybko sie maly regeneruje
a szkoda ze ja tak niemoge :-(
nie sypiam juz tak odkad sie urodzil
taki cycek z niego , nie moge odejsc- bo ryk
nawet na sekunde

moze nie spi tak bo zeby wychdza caly czas, mamy juz 6 :-) i widac ze nastepne w drodze bo dziasla spuchniete, przeswituja juz
8 miesiecy ida te zeby !!!!!!!!?????????

naprawde mozna tak nie spac kilka nocy no ale juz ponad 8 mies?
 
... bawiła się dzis ta torebką bardzo chętnie.. a ja czekam az jutro wysra te kuleczki :wściekła/y::no::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

:szok::crazy:;-)

dzisiaj moja dzidzia piznela o kaloryfer, rozdarl sie okrytnie ale po 3 minutach juz nie pamietal :-)

:szok: Ten Michaś jest niemożliwy ;-):-D

mój Oskarek nadal jada cyca, nie umiem odstawic i pewnie troche nie chce :confused:
a on bez cyca nie funkcjonuje, butli nie chce jak sie budzi, smoka tez nie
spi okropnie, dzis noc:
usnal 20, pobudka 22:30, o 23 juz spal a potem o 1,3,5 pobudka i wstal o 6
i nie spi, marudny, spiacy
rzadko spoi lepiej, czasem od 20-24, potem bobudka np 2,4 i 6
mam zalamanie, ledwo wyrabiam, padnieta, niewyspana
caly dzien na nogach, a on spi 2x dziennie po 30min i wyspany, w dodatku nie idzie nic zrobic bo musi byc cisza absolutna
szybko sie maly regeneruje
a szkoda ze ja tak niemoge :-(
nie sypiam juz tak odkad sie urodzil
taki cycek z niego , nie moge odejsc- bo ryk
nawet na sekunde
moze nie spi tak bo zeby wychdza caly czas, mamy juz 6 :-) i widac ze nastepne w drodze bo dziasla spuchniete, przeswituja juz
8 miesiecy ida te zeby !!!!!!!!?????????
naprawde mozna tak nie spac kilka nocy no ale juz ponad 8 mies?

Tu jest link na temat "kryzysu 8-miesiąca". Niestety to co piszesz to normalne dla naszych niemowląt. Część z nas (jak nie wszystkie) też mamy z tym problem :-(
https://www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/kryzys_osmego_miesiaca.html
 
hej dziewczyny
ja juz od białego rańca na nogach
dzis kolejna cudowna noc- budzil sie co 2 godz., wiec jestem mega wyspana!!!!!!!!!!!!!!!!
ja już nie mam sily, zeby, kryzys 8 miesiąca -jakis w to wszystko nie wierze, za dlugo to trwa
a ja chodz jak na zapalkach od rana i czekam az zasnie w poludnie to kimne sie z nim
 
Ewa-Elexi ... współczuję i nie zazdroszczę ...

Dziewczynki kochane ... muszę obciąć mojemu dziecku grzywkę, bo mu włosy już do oczu wchodzą i ... nie wiem w ogóle jak się za to zabrać :zawstydzona/y: ... macie jakieś pomysły :sorry2:???
Już myślałam, że to na śpiocha zrobię, ale żal mi go na spaniu tarmosić, a "live" jest to niemożliwe, bo moja mama próbowała mu dzisiaj trzymać głowę ... co nie było dobrym pomysłem :-D;-) i nie przyniosło pożądanych rezultatów :baffled:
.... no chyba, że Sandrunie od Xmamuśki poproszę o pomoc :-D:-D:-p
 
.... no chyba, że Sandrunie od Xmamuśki poproszę o pomoc :-D:-D:-p

I widzisz, sama znalazłaś sobie odpowiedź;-):-D. A tak poważnie to myślę, że inaczej niż na śpiocha nie dasz rady, przynajmniej wiesz, że nożyczek do oka przypadniem nie wsadzisz.. Tylko niech sobie nikt tego widoku nie wyobraża:no:.

Mateuszek jest chłopcem i już mu trzeba włosy obcinac a moja Hania dziewczynka i łysa jak pień:-(. A ja już pełno spineczek i innych bajerów nakupowałam.. Tika, chcesz? Może zepniesz Mateuszkowi tą grzywkę;-):-).
 
Ania ... hahaha ... dawaj te spinki :-D;-) ... przynajmniej strzyżenie Matiego zostanie przesunięte w czasie :-D:-D:sorry2:

... a tak na poważnie to chyba faktycznie zostaje mi tylko działanie "na śpiocha" :eek: ... a Ty Aniu też się jeszcze doczekasz tej przyjemności hehe ;-):-D
 
reklama
Do góry