reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

wiecie co,moje dziecko zrobilo dzis rano kupe,i nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze cos tam w niej odstawalo:szok:,patrze a to kawalek plastiku,taki z metki w ksztalcie litery T:szok:....boszzzzz kiedy ona takie cos zjadla??!!!:szok:i dobrze ze (za przeproszeniem)wysrała:no::wściekła/y:
 
reklama
wiecie co,moje dziecko zrobilo dzis rano kupe,i nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze cos tam w niej odstawalo:szok:,patrze a to kawalek plastiku,taki z metki w ksztalcie litery T:szok:....boszzzzz kiedy ona takie cos zjadla??!!!:szok:i dobrze ze (za przeproszeniem)wysrała:no::wściekła/y:

Maja to nic moja Sandrunia kiedyś wykupkała 10gr:szok::-) a więc wszystko przed wami:-D
 
wiecie co,moje dziecko zrobilo dzis rano kupe,i nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze cos tam w niej odstawalo:szok:,patrze a to kawalek plastiku,taki z metki w ksztalcie litery T:szok:....boszzzzz kiedy ona takie cos zjadla??!!!:szok:i dobrze ze (za przeproszeniem)wysrała:no::wściekła/y:

Maja to nic moja Sandrunia kiedyś wykupkała 10gr:szok::-) a więc wszystko przed wami:-D

:szok::-D:szok::-D:szok: Kochane dzieciaczki :-p Mój Jeremi to też taki odkurzacz, więc tylko czekać, aż coś pożre. Póki co to notorycznie ma ręce pełne psich włosów, świeżo wyrwanych :-D
 
Roni Zapraszamy :tak::-D

Mariolu To co dziewczyny piszą to racja. Odstawić maluszka od piersi to duży problem, nie tylko dla niego ale dla mamy też (nie wiem czy nawet nie większy). Ale z czasem ten niepokój i smutek mija. Tą bliskość można zastąpić czymś innym. Życzę powodzenia.

Karola Gratulacje z tą zupką.
 
... czuję się fatalnie :-:)-:)-( ... Mateuszek bawił się w sypialni na podłodze i chciał wstać trzymając się krawędzi łóżka ... i wstał, ale zaraz potem jakoś nóżka mu się poślizgnęła i przewrócił się wjeżdżając tułowiem pod łóżko :-(... nie udało mi się go odpowiednio złapać :sorry::sorry:i tak moco się uderzył, że ma wielki siniak na udzie :sick:.
Tak płakał, że się aż zaniósł ... a ja ryczałam razem z nim, bo nie wiedziałam w co się uderzył ....

Czy takie siniaki można dziecku czymś smarować np. Alcacetem :confused:... albo czymś innym?????
 
reklama
Do góry