reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

my Filipa strzygliśmy już dwa razy. maszynką, całą głowę:tak: nie było to łatwe zadanie, bo koniecznie chciał tą burczącą maszynkę wziac do ręki i następnie do buzi. ale udało się. i już teraz jego włosy są dużo gęstsze i twardsze niż przed pierwszym strzyżeniem.


0.,,,,,,,,,l,.,. .bcfd ,gg,. , x,u zmmn jkcn,cm,cj m,,,,
 
reklama
Ewa-Elexi ... współczuję i nie zazdroszczę ...

Dziewczynki kochane ... muszę obciąć mojemu dziecku grzywkę, bo mu włosy już do oczu wchodzą i ... nie wiem w ogóle jak się za to zabrać :zawstydzona/y: ... macie jakieś pomysły :sorry2:???
Już myślałam, że to na śpiocha zrobię, ale żal mi go na spaniu tarmosić, a "live" jest to niemożliwe, bo moja mama próbowała mu dzisiaj trzymać głowę ... co nie było dobrym pomysłem :-D;-) i nie przyniosło pożądanych rezultatów :baffled:
.... no chyba, że Sandrunie od Xmamuśki poproszę o pomoc :-D:-D:-p

A zapraszam Zapraszam słóżymy pomocą :-D, tylko nieodpowiadam za efekt końcowy :laugh2:
 
dziewczyny czy mozna naszym pociechą dawać do picia kakao na mleku modyfikowanym.Mój Hubert nie chce pić mleka przez smoczek, a kubkiem boję się dac , wczoraj dosypałam kakao i wypił wszystko ale nie wiem czy nie zaszkodzi bo mały ma skaze białkową
 
Od 10 m-ca są kaszki z czekoladą, wtedy chyba kakao można wprowadzać...
Ale powoduje zatwardzenia, więc uwaga na kupy. :sorry2:
W kakao białek mleka krowiego nie ma - nie szkodzi na skazę. Szkodzić może jedynie mleko krowie i inne produkty pochodzenia krowiego.
 
dziewczyny czy mozna naszym pociechą dawać do picia kakao na mleku modyfikowanym.Mój Hubert nie chce pić mleka przez smoczek, a kubkiem boję się dac , wczoraj dosypałam kakao i wypił wszystko ale nie wiem czy nie zaszkodzi bo mały ma skaze białkową

ja kupiłam w carrefour kaszkę zbożową z kakao, od 8 miesiąca niby. produkcji francuskiej. Filip ją pije na podwieczorek i nic złego się nie dzieje
 
Elu podziwiam za to strzyżenie ... nie miałam pojęcia, że to takie trudne i Mateusz pewnie również ze smakiem oblizałby maszynkę :dull:

Xmama ... po tym co widziałam na zdjęciach jestem skłonna przypuszczać, że Twoja doświadczona już Sandrunia :-D:-D;-)z pewnością lepiej by się uporała z tematem niż ja :-D.
 
reklama
Do góry