reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

reklama
powiedcie mi dziewczyny czy wasze dzieciaczki wierca sie w nocy, w trakcie spania? moja Julka wierci sie od kilku dni strasznie, rzuca sie po calym lozeczku i przez to dodatkowo nie moze spac bo jak sie wierci to przy okazji obija sobie glowe. podejrzewalam ze moze ma owsiki ale w kupie nic nie widac. czy to moze przez zeby - bo dalej niestety ani jednego
 
aaga nic sie nie martw to normlane............moje tez "lataja " po calym lozeczku zanim zasna.To u dzieci normlane:tak:Jak mialam lozeczko to cale bylo oblozone poduszkami bo moja mlodsza to taki ryczek ledwo sie jej dotknie i juz beczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A teraz spi w kojcu od sciany ma zalozona koldre takze krzywdy sobie nie robi i jest luz....wyhasa sie i w ktoryms kacie lozeczka padnie i spi:tak:
 
Antoś też się strasznie wierci przez sen. Kilka razy w nocy muszę go przekładać bo się zaklinuje w poprzek. Często budzi się z płaczem z nogami na poduszce i resztą ciała pod kołdrą, włącznie z głową. Nie wiem dlaczego tak źle śpi, może rzeczywiście przez zęby:sick:.
 
reklama
Do góry