reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

Mariolka ... masz rację :tak::tak: ... i widzisz ... te Twoje słowa już pozwoliły mi się lepiej poczuć i dziub mi się uśmiechnął :-):tak:. Dzięki :-)!!!
 
reklama
Tika nie pierwszy upadek i nie ostatni:tak::-p ja tam niczym nie smarowalam samo zniknelo.zreszta im dziecko starsze tym wiecej siniaczkow i mzona nie nadazyc:laugh2:
 
no tak to juz jest z dzieciakami, dobzrez ze szybciej im sie wszytsko goi :-) a wyobrazcie sobie ile razy pozdzieraja sobie kolana!!! :-) Michas ostatnio tak sie uderzyl w glowke ze ma wielkiego guza!! a ja nawet nie zauwazylam kiedy sie tak uderzyl bo specjalnie nie plakal zbytnio :-)
 
Tika Ucałuj ode mnie Mateuszka w tą nóżkę i powiedz, że przestanie boleć. Jak ty mu dałaś buziaka, to już na pewno jemu też pomogło :tak: Mariola ma rację do wesela się zagoi :tak::-D

Michaś - twardziel :-D:-D:-D:-D:-D
 
Tika nie pierwszy upadek i nie ostatni:tak::-p ja tam niczym nie smarowalam samo zniknelo.zreszta im dziecko starsze tym wiecej siniaczkow i mzona nie nadazyc:laugh2:
Tynka .... hahaha ... dobre to było :-D:-D:rofl2::rofl2:... ale też przerażające :crazy::-D;-). Matko!!! ... jak ja to wszystko przeżyję :no:;-)

Karlam ... no właśnie jak ostatnio nabił sobie guza (że mu aż zamrożoną bułkę na czoło przykładałam :zawstydzona/y:;-)) to też tylko ledwo zapłakał ... i w ogóle jak się gdzieś trzasnął to zazwyczaj zapłakał raczej ze strachu niż z bólu ... a dzisiaj to był prawdziwy bek z cięknącymi po policzkach łzami i lejącym się z nosa katarkiem ... dlatego też tak się wystraszyłam :blink:

Dziewczynki kochane dzięki za pocieszenie :tak: i wytłumaczenie :-). Już jakoś to przebolałam (ale poważnie ma siniak ok. 2 x 2 cm ... jak na taką małą nózię to duży :sorry:), ale do wesela nam się zagoi :-D:-p;-)
 
Karlam, z Twojego Michałka to naprawdę zuch chłopak:tak:.

Moja Hania codziennie przed snem uderza się kilka rzy główką w ścianę, bo tak wariuje w łóżku zanim zaśnie. Kiedyś płakała, teraz to już się zrobił jej rytuał:-D:rofl2:.
 
reklama
Do góry