reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

Witam
W mojej dalszej rodzinie był podobny przypadek. Tylko że to były trojaczki. Od początku wiedzieli że jedno z dzieci będzie chore. Z tym że nie miało wady serca i ciąża była donoszona. Maleństwo urodziło się z wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa. Zmarło poczas operacji na główke ze względu na to wodogłowie. Pozostała dwójka jest zdrowa.
Tutaj najgorsze jest to że jest wada serca. Bardzo współczuje :-(
 
reklama
Masakra nie wyobrażam sobie żebym wstawała w nocy do Igora na karmienie....
Tak się przyzwyczaiłam do przespanych nocy już....
Miał 3.5 msc jak zaczął przesypiać noce.
 
Pytanko do Mam karmiących maluchy piersią. Nadal karmicie w nocy? Jak czsto Wam się maluszki budzą na papu w nocy?
U nas jest różnie. Filip je przed snem, po 21 i albo przesypia do 5-6 co ostatnio jest rzadkością albo budzi się ok. 3 na papu - tak jest najczęściej.
Czasem, niestety, zdarza się noc, że budzi się ok. 1 i potem ok 4 na cycanie ale po tym to cały rytm dnia jest zachwiany.

A ja mam pytanie. Czy mamom karmiącym piersią zdarza się mieć jeszcze zastój w piersi? Ja właśnie mam kolejny- drugi w ciągu kilkunastu dni... nie wiem czy to przez zbyt lekkie ubranie się,a co za tym idzie wiatr mnie przewiał...czy Filip za mało wyssał pokarmu, czy może przez nieuwagę przyłożyłam go 2 x do tej samej piersi. Jak jest u Was???
 
A ja mam pytanie. Czy mamom karmiącym piersią zdarza się mieć jeszcze zastój w piersi? Ja właśnie mam kolejny- drugi w ciągu kilkunastu dni... nie wiem czy to przez zbyt lekkie ubranie się,a co za tym idzie wiatr mnie przewiał...czy Filip za mało wyssał pokarmu, czy może przez nieuwagę przyłożyłam go 2 x do tej samej piersi. Jak jest u Was???[/FONT]

Agnieszka ja miałam całkiem niedawno zastój w lewej piersi.. bolałooo... w sumie to też nie wiem dlaczego, ale stawiam na to, że właśnie 2 razy do tej samej piersi Adasia przyłożyłam. Ja to zaraz gorączki dostaje. Nie miałam kapusty, bo to mnie wieczorem wzięło, więc poradziłam sobie inaczej. Przed każdym karmieniem robiłam ciepły prysznic na pierś i dawałam ją jak najdłużej possać. Noc była ciężka, ale około południa następnego dnia Adaś jakoś odblokował mi ten kanalik... mój uzdrowiciel:tak::tak:

P.S Dziewczyny czy wazelina kosmetyczna jest szkodliwa w nadmiarze?? Odkryłam jej cudowne właściwości na suche liszajki Adasia;-):-). Skończyła mi się maść z witaminami, właśnie na bazie wazeliny i samą zaczełam stosować ( kosmetyczna z zaja). Dość grubo dałam 2 razy na noc i powiem, że efekt jest oszałamiający nie zapeszając oczywiście:-).
 
Ostatnia edycja:
Pytanko do Mam karmiących maluchy piersią. Nadal karmicie w nocy? Jak często Wam się maluszki budzą na papu w nocy?

Abwgdzl,nasza Mała je o 20tej,potem budzi się między 23 a 24,potem około 4tej nad ranem i to wszystko :tak::tak::tak:.Oczywiście je na śpiocha,bez wybudzania się i nas :-):-):-).


A ja mam pytanie. Czy mamom karmiącym piersią zdarza się mieć jeszcze zastój w piersi? Ja właśnie mam kolejny- drugi w ciągu kilkunastu dni... nie wiem czy to przez zbyt lekkie ubranie się,a co za tym idzie wiatr mnie przewiał...czy Filip za mało wyssał pokarmu, czy może przez nieuwagę przyłożyłam go 2 x do tej samej piersi. Jak jest u Was???

Ja odpukać zastój w piersi miałam tylko raz :tak::tak::tak:.I szczerze,to zdarza się,że karmię z tej samej piersi i nic się nie dzieje na szczęście,ale właśnie słyszałam,że można piersi przeziębić,przewiać :tak::tak::tak:.
 
Pytanko do Mam karmiących maluchy piersią. Nadal karmicie w nocy? Jak często Wam się maluszki budzą na papu w nocy?
moja sie budzi , ale nie wiem dokładnie ile razy. idzie spac około 22-23, pozniej o drugiej pobudka, dalej o 4, a pozniej to roznie bo zdarza sie że od 4 do 8 budzi sie co godzine zeby sobie possać...
 
reklama
Do góry