reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

dzięki dziewczyny...
Jakoś tak mi weszło w krew to, że mama nas nie kąpała jak mieliśmy gorączkę... I miałam jakieś takie obawy...
 
reklama
Wiesz co Amelka, mi pediatra powiedziała, że miała przypadek bardzo wysokiej gorączki. Nic nie pomagało z farmaceutyków. Kazała dziecko wsadzić do chłodnej - zimnej wody i wezwać pogotowie.

Poza tym, jak odpuścisz czasem padniętemu dziecku kąpiel, to będzie miało jeden dzień dziecka więcej :-D:-p:-D:-p no chyba, że lubi się kąpać :-D

Kurcze, okropne to niecycowe jedzenie. Amelka meczy sie z kupka. steka, steka, czasem poplakuje i wychodzi troszeczke (kuleczka plasteliny). Wczoraj tak 3 razy, dzisiaj tez.

Daje jej pic, czy moge cos jeszcze zrobic?
 
Ostatnia edycja:
a ja mam pytanie odnośnie wit.D3 dajecie ja swoim dzieciaczkom jeszcze??

Ja ciągle daje, nawet ostatnie 2 tyg miała zwiekszoną dawke do 2 razy po 2 krople, bo jej się troche główka pociła przy jedzeniu, pediatra mówiła że tak się dzieje jak dziecko rośnie szybko a ma mało tej witaminy. Teraz jest ok i wracamy do normalnej dawki:tak:
 
Karcia,my też dajemy wit.D,ją się podajędość długo,bo chyba do dwóch lat dziecka.Tylko latem się nie podaje najczęściej,bo tą witaminkę czerpie maluch ze słoneczka :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
karcia ja daje:tak:

ale co dwa dni kropelke albo jak mi sie przypomni po dluzszym czasie to 2:zawstydzona/y:
dlatego że karmie modyfikowanym a w nim jest juz wit d3:tak:
 
reklama
Do góry