reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka na dzieckiem - o kolkach, pieluchach, pielęgnacji

mala.di a jesz może wołowine, bo po tym dziecko ma zatwardzenie, a sorki zapomniałam, nie jesz mięsa, ale sprawdź może jednak coś działa na gorszą przemianę w twoim jadłospisie, z resztą niektóre dzieci na piersi mogą robić 1 kupę na tydzień nawet, ale możesz stosować czopki glicerynowe, ja je stosowałam przy drugim synu, chociaż on nie wykazywał jakiś problemów większych z powodu rzadkiego wypróżniania się

kochane, mojej małej już lepiej z oczkiem, dostałam receptę na biodacynę, ale na razie jej nie wykupiłam, bo ta ropka wychodzi na zewnątrz, więc się nie stresuje, jeszcze waciki muszę zmieniać a nie przewlekać go czy składać

tylko teraz jestem zaniepokojona czym innym: jak ją trzymam za kark i główkę do beknięcia to prawą ręką wyczuwam taki jakiś gruczął, on przesuwa się, mój M twierdzi, że to jest na kości, taki guzek, połowę paznokcia najmniejszego, i nie ma takiego symetrycznie po drugiej stronie, nie boli jej to, co najważniejsze, i na razie nie wydaje się,żeby rosło, czy malało
może to coś jest normalne, czy któraś coś takiego wyczuła też u swojego dzidziaka?
 
reklama
Bejbi idz moze to sprawdzic do lekarza, ja nie wyczulam nic takiego u Malego
Sunshine mi to sie wydaje ze poprostu takich maluszkow nie zabiera sie w takie miejsca, nie wlozysz mu przeciez zatyczek do uszu... A takiego halasu dziecko sie wystraszy i bedzie potem marudne...

U nas pepek ospadl ,ale tylko ten czarny kikut a taki kawaleczek jeszcze zostal, bylismy u lekarki i zapisala cos do psikania i kazala fioletem odkazac , mam nadzieje ze to pomoze i za kilka dni juz bedzie ladny pepuszek
 
Sunshine, jak już Aniela zaśnie, to jej stado rozwścieczonych bawołów (czyt. Franek w ferworze zabawy ;)) nie obudzi :) W kościele nie budzą jej dzwonki, na placu zabaw hałasy dzieci. Może dlatego, że w domu ma lekki hałas non stop przez Brata, a spać przecież jakoś musi ;)

Jak dziecko bardziej wrażliwe, to bym po prostu unikała takich hałaśliwych miejsc. Albo włożyłabym je do chusty - może pomóc się uspokoić :)
 
Moje dzieci za maleńkości (;)) najlepiej spały zawsze przy dźwięku odkurzacza albo miksera :D Baliśmy się przy Franku, że będzie potem unikał jak ognia obowiązków domowych, ale póki co to się nie sprawdza - uwielbia odkurzanie, a przy pieczeniu i gotowaniu zawsze pomaga ;)
 
Wiktor też nie ma problemu ze spaniem przy hałasie. Dziś byliśmy na takim mini koncercie na świeżym powietrzu - akurat instrumentów etnicznych - mały spał spokojnie. Tego nie boje się, że będzie się bał i płakał ale zastanawiam się czy ne powinien mieć jakichś suchawek czy czegoś.
 
reklama
Do góry