reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

WITAM jestem z Olkusza..daaawno mnie tu nie było i chyba pora nadrobić zaległości ...piszcie dziewczyny bo fakt pusto tu...
 
reklama
mam na imie sylwia. do bijam do 28lat. mieszkamy w Luksemburgu, ale do 18 lat mieszkalam w Olkuszu. Mam synka Alessandro. Ma juz roczek. Narazie jestesmy na etapie raczkowania i wspinania sie po meblach, ale ostanio odwazyl sie zrobic pare kroczkow. Jest wielkim glodomorkiem. i z utesknieniem oczekujemy jakiegos zabka. bo u nas narazie ich brak. Tak po zatym nie wiem co napisac. najlepiej pytanko i odp. Buziaki.
 
Witam!
Mam na imię Monika i we wrześniu skończę 32 lata. Pochodzę z Olkusza i obecnie tu mieszkam, choć moja sytuacja mieszkaniowa ciągle się zmienia... :wściekła/y: Jestem w pierwszej ciąży , 26 tydzień. Po raz pierwszy też zapisałam się na takim forum, ciekawość mnie skusiła a i niejedno chciałam się dowiedzieć :-)
Ciekawi mnie jak tam wygląda nasz olkuski przyrost naturalny na ten rok, są tu jakieś przyszłe mamusie? Ja mam termin na listopad, może nie będę leżała sama w szpitalu, hehe
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki, przyszłe i obecne mamusie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję :-) Miło, że odpisałaś. Widzę, że u Ciebie już blisko końca. Na kiedy masz termin? Z jednej strony chciałabym być już w tym miejscu, co Ty... Będziesz rodziła w Olkuszu? Ja na razie zmykam, muszę odebrać wyniki TSH (tarczyca). Pozdrawiam :-)
 
Dziękuję :-) Miło, że odpisałaś. Widzę, że u Ciebie już blisko końca. Na kiedy masz termin? Z jednej strony chciałabym być już w tym miejscu, co Ty... Będziesz rodziła w Olkuszu? Ja na razie zmykam, muszę odebrać wyniki TSH (tarczyca). Pozdrawiam :-)
No koniec już tuż, tuż. Tak , będę rodzić w Olkuszu :-p , także jeśli będziesz się udzielać na forum zdam CI relacje z pobytu ;-);-);-) Poród z OM mam na 19nastego . A do porodu szybciutko Ci zleci , zobaczysz . Kciuki za dobre wyniki &&&&&&&&&&&&&& .

Witaj silwia . Oj tak , nie moge si doczekać kiedy małą zobaczę . Jeszcze troszkę :) Pozdrawiam .
 
reklama
milenaaaa oj ja tez pamietam ze nie moglam sie doczekac. Mam nadzieje ze ci mija czas szybciutko i milo. Wszstko dopakowane? pokojik przygotowany? bede pozniej, jade po malego do zlobka i zakupy. buziaki
 
Do góry