reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
Prawda. To marzenie każdej ciężarnej na tym etapie ciąży :-) Będzie dobrze Milenaaaa - już pewnie wkrótce będziesz zajętą mamą :-)
Widzę kogoś nowego - witaj maja.nowak. Napiszesz coś o sobie? Też jesteś oczekująca?

Byłam dziś w Krakowie. Kupiliśmy z mężem skarpetki dla córci - na jednej pisze "mum love me" a na drugiej " dad love me", tyle że zamiast słowa "love" jest serduszko... Takie słodkie były, jak tu się oprzeć? :zawstydzona/y:

Pozdrawiam :*
 
Życzę Ci, abyś szybko przez to wszystko przeszła. Ja staram się myśleć o porodzie, jak o zadaniu do wykonania. Boli okropnie, jest się w szoku, więc trzeba to jak najszybciej zakończyć :-D
Mam pytanie - ktoś kupował rzeczy dla dziecka przez allegro?

Buziaki :-)
 
hello,

jak sie macie kochane.
Milenaaa z suwaczka wyglada ze mozesz juz rodzic.

monika ja z allegro zamowilam tylko komplet poscieli do lozeczka, reszte to praktycznie same prezenty, ktore wrzeczywistosci zostaly uzywane raz lub wcale. i tez mialalm manie kupowanie, nie mogla powiedziec nie.

ja ow dzien porodu jak weszlam na badanie odrazu na dzien dobry powiedzialam ze epiduralu (pomaga zlagodzic bol ale czujesz i spowalnia porod poczym ryzykuje sie cesarka) nie chce, zadnych gazow , ciecia nie, cesarki nie (chyba ze konieczne). ale u mnie naszczescie poszlo szybko, bole mialam tylko podbrzusza i wody mi odeszlo naszczescie przy 9cm (gdzie bolalo)

no ja juz po chrzcinach i po gosciach. Fajnie bylo. tylko 10 osob i tak jak sobie z mezem tego zyczylismy. tzn. 2 chrzestnych (brat meza i moj brat) co w Pl nie jest wyobrazalne. zadnej papierkowej roboty (co zwykle trzeba zalatwiac przed chrztem), zadnego ale ze jestesmy po slubie cywilnym. Zadnej mszy tylko ta czesc co wypada prz kazdym chrzscie, bylo dla nas. zadnego ale ze Aleksik ma juz roczek, byly rowniez inne dzieciaczki w wieku 8 lat. takze wszystko na light, wesolo i bezstresowo. Aleksik praktycznie chcial zanuzyc sie w chrzcielnic. zrobil ksiedzu powodz bo reczkoma sie pluskal. pytaliscie sie czy wszystko gotowe. Do kosciola nie bylo mi nic potrzebne, ale jak to bywa moja mama kupila szatke i swiece. tort na 10 osob i przyjecie w domu, tesciu byl w roli kucharza.

buziaki
 
reklama
Do góry