reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

palinka ja w tym czasie ciązy co ty jesteś to też już dawno byłam spakowana :-D

Eldcia po fitness super :-D i już zakwasów nie ma i jest rewelacyjnie :-D strasznie się ciesze że na nigo chodzę :tak:

koniczynko ty to masz z tym zębem :-( a może idź gdzieś prywatnie do Olkusza do dentysty?
 
reklama
a mnie wczoraj sąsiad z dołu wnerwił :eek: ale wole nie pisać o tym na wątku otwartym choć niczym takim strasznym mnie nie wnerwił ;-) bardziej tu chodzi o całą tą rodzine..
 
koniczynko my z m chodzimy do dentystki w Bukownie i póki co jesteśmy zadowoleni i kasy też jakoś strasznie dużo nie zdziera, myślę, że ma przyzwoite ceny, jakbys chciała namiar to daj znać
 
Witajcie moje miłe koleżanki. Niestety ostatnio jestem tutaj bardzo rzadko a raczej rzadko piszę bo raczej czytam na bieżąco i to w biegu i z doskoku ale wiem co się dzieje. Eldcia pisała o szczepieniu ja właśnie zastanawiam się którą szczepionkę wybrać i co z tymi rotawirusami zrobić(eldcia o co chodzi ze znajomą?). Matko jak sobie pomyślę że ktoś malutką ukłuje w rączkę ałłłłlaaaaa. A tak ogólnie to u nas czas strasznie zasuwa niedawno rodziłam a Majoszka ma już 3 tygodnie i powiem wam że byliśmy dzisiaj u lekarza na wizycie i pani zrobiła wow bo Majka w ciągu tygodnia przytyła z 3200 na 3700 ale lubi papu i nie ma to jak cycorek mamuni mniam mniam. No i nadal jest grzeczniutka wstaje w nocy 2 razy na papu tak więc daje pospać i miejmy nadzieję że nic na gorsze się nie zmieni. Gałązko a gdzie ten dentysta przyjmuje w Bukownie co do niego chodzicie bo mnie też za niedługo czeka wizyta. Buziole i do kolejnego razu.
 
ja polecam na stacji dr Gizickiego, bardzo sympatyczny i dobrze robi ząbki. bylam u niego leczyc 2 zęby w ciazy i robil mi kanalowo bez znieczulenia i nic nie bolalo, a moje wyjscie do dentysty wiaze sie z wielka panika, wiec sama bylam w szoku ze mozna zrobic kanalowo bez znieczulenia bez bolu.
dopiero po fakcie mi powiedzial ze to bylo kanalowe leczenie :tak:
 
reklama
o eldcia to ja nie bardzo poczytam bo mnie nie ma na zamkniętym no i przepisu na rogaliki też nie będę miała ;-) a o p.Klonowskiej słyszałam dużo pozytywów ale podobno nie usuwa ząbków
 
Do góry