reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

gałązka trzymam kciuki daj znać jak będziesz po...

czekoladka podjęliście taką decyzję bo uważaliście tak a nie inaczej.... Ale mija pediatra mówiła że nie dobrze jest tyle szczepień dawać naraz bo jest za dużo antygenów i różnie dzieciaki reagują...

koniczynka może wkońcu te zęby przestaną Ci dokuczać... Dobrze że lekarz był wyrozumiały...
 
reklama
monisia musisz sobie wszystko dobrze przemyślec z tymi szczepieniami ja się bałam zaszczepić na rotawirusa więć nie szczepiłam i to nie ze względów finansowych bo wiadomo na maluszku sie nie oszczędza:)

u nas kryzys maluszek mój nie śpi wogóle wdzień i jest jeden wielki wrzask bo nie może zasnąć taki mój bidulek jest zmęczony wieczorem że aż serce się kraje... Ale przynajmniej w nocy jest spokojny i je tylko 3 razy więc nie odczuwam tak tego zmęczenia:)
 
Ela napewno jesteś zmęczona...wiem co to znaczy jak dzidziuś nie chce w dzień spać. Tez tak miałam z Krzysiem tylko ja jestem w lepszej sytuacji bo mieszkam z rodzicami i oni bardzo mi pomagają:tak:
Gałązka super!
 
gałązka no to super wieści:)

czekoladka ja też z rodzicami mieszkam ale od samego początku niestety nikt mi nie pomagał... a na dodatek wróciły kolki:( jest jeden wielki wrzak w dzień i w nocy już siły nie mam a zmagam się sama ze wszystkim...
 
Dziewczyny słyszałyście o tej dziewczynce Kochamy Laurę - wczoraj była jej mama w DDTVN i po tym przeczytałam jej bloga - szok ile to maleństwo przeszło bede starała się pomóc jakoś ale Was też proszę jeśli mozecie jakoś pomóc - z góry dziękuję to cudowna dziewczynka i ma dzielną mamę, tatę zresztą też :tak: trzeba im jakoś pomóc
 
Dziewczyny słyszałyście o tej dziewczynce Kochamy Laurę - wczoraj była jej mama w DDTVN i po tym przeczytałam jej bloga - szok ile to maleństwo przeszło bede starała się pomóc jakoś ale Was też proszę jeśli mozecie jakoś pomóc - z góry dziękuję to cudowna dziewczynka i ma dzielną mamę, tatę zresztą też :tak: trzeba im jakoś pomóc

ja olądałam właśnie wczoraj DDTVN szokująca historia
 
Ja nie widziałam programu...ale doczytałam narazie do połowy bloga i moje wspomnienia z pobytu Julii w szpitalach odżyły na nowo i wogóle troszkę żałuję, że tam weszłam, bo teraz będę jeszcze bardziej się bała o zdrowie mojej córeczki z brzucha, nie wyobrażam sobie przeżywać po raz drugi tego samego, a co dopiero gdyby to była jakaś nieuleczalna choroba:no:
 
galazka spokojnie, lekarz powiedział, że wszystko w porządku więc nie denerwuj się, musi byc dobrze. Ja nie doczytałam do końca, bo serce też zaczęło mi kołatać za bardzo. Też czuję niepokój, tak bardzo chciałabym, żeby wszystko było dobrze i myślę, że tak będzie, chociaz pewnie to uczucie niepokoju będzie mi do końca towarzyszyć. We środę wizyta, juz bym chciała byc po...
A ja wreszcie bez bólu zęba, oby tak juz zostało, bo mam dość.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jezu dziewczyny przepraszam Was bardzo nie pomyślałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:,że wy w ciąży i mozecie się przestraszyć - strasznie Was przepraszam

Ale nie martwcie sie na pewno u Was wszystko będzie dobrze prawdopodobieństwo tej choroby jest mniejsze niz wygrana w totka wiec nie martwcie sie proszę
 
Do góry