reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

ale narobilas ochoty koniczynka :)
ja bylam wczoraj u lekarza bo cos sie zle czulam, ale podobno wszystko dobrze. ide jeszcze zaraz na KTG zobaczymy co mi wyjdzie
spakowalam juz siebie i Mala tak na wszelki wypadek
 
reklama
Palinka ale masz fajnie, że już nie długo zobaczysz swoją kruszynkę:-)
Ja chwilami sie doczekać nie mogę, ale są momenty, że sobie uświadamiam, że ten czas strasznie zasuwa i to nawet się nie obejrze a juz będzie lipiec
 
palinka daj znać jak tam po KTG ja się spakowałam na miesiąc wczesniej i jak się okazało dobrze bo 2 tyg.przed terminem urodziłam:)

koniczynka ale smaka mam na takie rogaliki podeślesz mi przepis? bo język mam po pas:)

mika jak tam po fitness?

gałązka jak się czujesz? nie martw się doczekasz się i Ty swojej kruszynki:)

A my byliśmy wczoraj na szczepieniu:) daliśmy tylko 5w1 bo rotawirusem nie szczepiliśmy bo się rozmyśliłam po hostorii mojej koleżanki... Bartus nawet nie zapłakał:) jestem z niego dumna...
 
Przepis na rogaliki chyba juz wrzucałam kiedyś na zamkniętym w przepisach. A jakby któraś chciała to zapraszam, są jeszcze, chociaż znikają w zatraszającym tempie :D
galazka masz rację czas strasznie szybko płynie, ja chyba w przyszłym tygodniu zrobię sobie zakupy tego co mi o szpitala potrzebne i powoli zacznę wrzucać do torby, jeszcze niby sporo czasu ale jakoś będę spokojniejsza, a torba będzie czekać na swój czas :)
 
palinka dzidzius sam doskonale we kiedy wyjść:)

koniczynka no rzeczywiście jest przepis:) i mam zamiar upiec rogaliki na niedzielę:)
 
ale moglaby juz przyjsc do nas bo to co ona wyprawia w nocy w moim brzuchu to jest nie do opisania, kazdy jej ruch napina moje wszystkie miesnie o ktorych istnieniu kiedys nawet nie mialam pojecia. strasznie nieprzyjemne uczucie. jakby mogla to by wyszla przez pępek badz skore na brzuchu :tak:
 
reklama
palinka już niedługo :)
A ja jestem załamana. Oczywiście noc z głowy, bo wypadło mi lekarstwo z zęba.... poszłam do ośrodka dziś raniutko, a tam pełno ludzi (jakby coś za darmo rozdawali), jeszcze dobrze do drzwi nie podeszłam,a tu wszystkie wiekowe pani za przeproszeniem z mordą na mnie gdzie się pcham, kolejka jest :wściekła/y: a ja chciałam tylko sprawdzić od której czynne :eek: Jak już otworzyli wchodzę, a pielegniarka przykleja karteczkę na gabinecie, że nieczynne do odwołania, awaria sprzętu. Drugi dentysta przyjmuje od popołudnia, najbliższy wolny termin za miesiąc :wściekła/y: Nie wiem co z tym zrobić, bo przeciez jak tam pójdę, to zanim zdąże zapytać czy mnie jakoś wcześniej przyjmie to mnie te mohery zjedzą....:baffled: Do tego słyszałam, niezbyt przychylne opinie o tym dentyście, a jak trzeba leczyć kanałowo to sie chyba wykończe.......
 
Do góry