reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

witaj eldcia :) dzięki za przyjęcie :) widzę, że Twój synek to imiennik mojego ?? Bartosz czy Bartłomiej (u mnie ta druga opcja;) )
jak się czujesz?? to już koncówka :D:D gdzie będziesz rodziła?? przepraszam za tyle pytań, ale chyba nie dam rady Was nadrobić :) Mogę jeszcze prosić o pomoc w dodaniu suwaczka - gdzie tutaj mogę go ustawić ??
 
reklama
Mój synek bedzie miał na imię Bartosz:) powiem Ci że coś ostatnio jestem strasznie jakaś niespokojna ale wiadomo końcówka ciąży zawsze taka jest najgorsze jest to czekanie. Mam zamiar rodzić w Olkuszu bo chodze do lekarza który tam pracuje mam tylko nadzieję że się nie zawiodę na opiece choć wiem że każdy poród jest inny. Nic się nie przejmuj powoli nadrobisz zaległości:)
 
no obym nadrobiła :) wiesz co ja pamiętam, że bardziej niespokojna byłam właśnie jakos tak na miesiąc przed, a potem - tuz przed terminem (urodziłam 4 dni po) to już tak chciałam urodzić, że już niczego się nie bałam :D tylko chciałam rodzić :D
 
Witam nową osobę w naszym gronie :tak:
Co do suwaczka to wchodzisz w operacje->edytuj swój profil ->po lewej będziesz mieć edytuj sygnaturę i w to duże okienko wklejasz suwaczek (to znaczy ten adresik czy kod czy jak to sie tam nazywa) no i zapisz. Powinno się wyświetlić:)
 
tak jest :) a kto mieszka u Ciebie w brzuchu ?? :) na kiedy termin ?? w ogóle nie zapytałam skąd jesteście dziewczyny :) ja jak widac mam synka Bartusia, plany na kolejne, ale jakoś nie mogę się zdecydować na termin ;) póki co jestem na wychowawczym :)
 
I ja serdecznie witam nową mamę
A swoją drogą przepisałam Krzysia do ośrodka zdrowia w Kluczach i jetem zachwycona pediatrą! Dr Michniewska jest fantastyczna :) Teraz czeka mnie wybór szczepień i mam mętlik w głowie :(





 
reklama
Do góry