reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

jsorbek ja też juz mam nerwy na to wszystko ciężko mi spac nie moge chodze głodna bez przerwy, mały tak naciska na krocze że mam wrażenie że zaraz wypadnie i już chcę miec to za sobą. Niby strach mnie ogarnia ale może to dlatego że poród to dla mnie zupełnie coś nieznanego- ale z drugiej doczekać się już nie mogę przytulenia Bartusia:)
 
reklama
witam

koniczynka ja póki co średnio widzę kobietki w ciąży, a specjalnie patrzyłam :D zimowe kurtki sporo ukrywają :) hehe życzę żebyś się przyzwyczaiła, bo nie jest źle :) mieszkasz na osiedlu ??

mika nick mi się kojarzy z emamy, ale nie jestem pewna :)

witaj jsorbek :) fajnie, sporo Was tutaj :) Ty już widzę końcówka ciąży :) powodzenia i szybkiego porodu :)

ja dzisiaj wróciłam z Klucz do Sosnowca. Piękna pogoda, nie ma co, w pewnym momencie śnieg zaczął padać i mało nóg nie połamałam na chodnikach echhhh co u Was kobietki ??
 
Piękna pogoda, nie ma co, w pewnym momencie śnieg zaczął padać i mało nóg nie połamałam na chodnikach echhhh co u Was kobietki ??

oj tak masz rację ja dzisiaj zaliczyłam mały wypadek przed urzędem teraz mam całą prawa reke zdartą stłuczony prawy bok obdarte prawe kolano. Taki miałam wypadek dobrze że mąz był za mną bo inaczej to nie wiem czy czasem głowy bym sobie nie rozwaliła:(
Taki miałm dzisiejszy dzień teraz ledwo sie poruszam tak wszystko mnie boli....
 
A na dodatek było wkoło pełno ludzi i nawet nikt nie starał się w jakikolwiek sposób pomóc... A przeciez brzuszek mam widoczny bo zimowa kurtka w moim wypadku go akurat uwydatnia...
 
u nas też lodowisko...nie cierpie takiej pogody
Eldcia biedactwo ty lepiej jak najmniej wychodź na to lodowisko, bo pod koniec ciąży równowaga już nie taka jak normalnie...życzę, żeby szybko się pogoiły obrażenia...dobrze, że nic nie złamałaś
a mnie coś dziś podbrzusze boli...mam nadzieję, że to tylko jakieś rozciąganie a nie coś groźnego
 
gałązka napewno to jest jakies ciągnięcie ja jak sięgne pamięcią to praktycznie nie było dnia żeby brzuch mnie nie bolał ale lekarz mnie uspokajał w ten sposób że jest to normalne w ciąży bo wiadomo zachodza różnego rodzaju zmiany w organizmie. Więc nie martw się na zapsa tylko jak cos Cię zaniepokoi to zadzwoń do lekarza. Bo wiadomo że dzidziuś jest najważniejszy dla nas kobiet w ciąży:)

Ja dzisiaj trochę lepiej sie czuję choc wczorajszy dień jeszcze odczuwam ale ciesze się że nic nie złamałam.
 
hej kobiety :)

galazka pamiętam, że mnie gin mówiła o rozciąganiu i o plamieniach nawet, właśnie w okolicy 11, 12 tc. Ale sama zaznaczyła, że pomimo tego, że to normalne to jednak jakby mnie coś niepokoiło to mam się z nia kontaktować. A jak było przy Juleczce?? Chociaż podobno każda ciąża inna.

eldcia dobrze, że lepiej. Oj fajnie się prasuje takie małe ciuszki :D jak prasowania nie lubię tak to uwielbiałam :D

moje dziecko za to oszczędziło nas w nocy i spał spokojnie u siebie w pokoju. Wczoraj u dziadku uznał, że godzina 4:30 to dobra pora na opowiadanie nam bajki o Finleyu - wozie strażackim. I tak przez godzinę. Jeszcze stwierdził, że "ojej finley nie daje spać mamie i tacie" :-| nie, żeby w tym momencie przestał gadać ;)
 
reklama
mamBartuli to widze że synek nie zostawia rodziców na krok i bajeczkę na dobranoc opowiada:D fajnie to musiało wyglądać:) Takie małe dzieci są słodkie i jak podobała się Wam ta bajka? Jak do mnie przyjeżdża siosrzeniec ma 3 latka to opowiada strażackie opowieści albo ben ten obca potęga i może tak godzinami edno i to samo:D szczególnie na wieczór i jak się w nocy obudzi...
 
Do góry