reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
ja to mam chyba kyzys jakis dzisiaj nie dość, że dalej jestem słaba to mnie mdli...myślałam że takie rzeczy to na samym początku, a potem z górki, a tu masz babo placek...
 
Mika może i masz rację że potem zatęsknie kto to wie:)

Wiolcia szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia gdzie się składa wniosek ale wiem że sa dwa rodzaje becikowego to od państwa i z mopsu jeśli dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 504 zł na osobę. Nie chcę Cię wprowadzić w błąd ale skoro wniosek o zasiłek rodzinny składa się w mopsie i oni go wypłacaja to z becikowym może być podobnie.
 
Koniczynka od państwa jest niezależne od dochodu ale juz jeśli starasz się o drugi 1000 z mopsu wtedy już dochód wchodzi w grę i nie może on przekroczyć 504 zł na osobę zreszta podobnie jest z zasiłkiem rodzinnym...
 
ja wczoraj byłam u lekarza i miałam robione USG chyba z 30 minut okazało się że mój synek jest wielkim chłopczykiem waży ponad 2600- niestety tego nie udało się dokładnie określic bo jak to lekarz powiedział mamusia przyszła dobrze wykarmiona:-D i mój pełny żołądek zastawiał małego. ale po główce lekarz stwierdził że jest wielki chłopak aż sie boję następnej wizyty którą mam za dwa tygodnie.
 
mika ja tam ani przez chwilę nie tęskniłam za ciążą, no ale chcąc mieć drugie dziecko to i drugą ciążę muszę jakoś przeżyć;-)
jutro mam wizytę u Barana i już się doczekać nie mogę jak zobaczę moje maleńkie serduszko...mam nadzieję,że wszystko jest ok.
 
reklama
gałązka napewno wszystko jest w porządku:) czekam jutro na wieści od Ciebie:)

Koniczynka masz rację obliczają to z dochodu brutto. Moja koleżanka nie dostała bo przekroczyło jej o 22grosze.... I dla mnie te przepisy tez są chore....
 
Do góry