reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

o dzięki za powitanie :) mika85 jest z 79 :D a nie jestem pewna czy Ciebie nie kojarzę z podobnego wątku na innym forum hmmmm
Wiolcia hej, tak po prawdzie to ja nie wiem czy jest jakiś lepszy lekarz w Kluczach od Michniewskiej, ja nie znam bynajmniej. My robiliśmy usg bioderek u niej. A skąd jesteś, że się do nas (bo ja lokalna patriotka w sumie jestem:p dlatego nas = Klucze :p )przepisałaś?? Ja szczepiła skojarzonymi - żadnych objawów poszczepiennych, marudzeń itd. W sumie mój synek miał po porodzie delikatny wylew w główce (nie pamiętam dokładnie co) i jeździliśmy na usg do kliniki, tam gdzie rodziłam i tam właśnie nam powiedzieli, że to jedyne szczepionki, które powinny wchodzić w grę przy szczepieniu gościa to acelularne. Ale to w sumie decyzja każdej mamy.

oo witam galazke :) widzę, że mamy dzieci z tego samego roku :) gratuluje ciąży i dużo zdrówka :))))) w ogóle wszystkim przyszłym mamom gratulacje :))))) kurcze muszę Was doczytać skąd jesteście, bo aż dziwnie się czuję w takiej niewiedzy ;)
 
reklama
Wiolcia Michniewska naprawdę najlepszy lekarz tutaj w okolicy z tego co sie zdążyłam zorientować, leczy całą moją rodzinkę tutaj i z tego co opowiadali to kompetentna ikonkretna kobieta, tez się do niej mam zamiar zapisac, bo jeszcze nie zdążyłam wybrać lekarza i moje maleństwo też jak coś zamierzam do niej zapisać:tak:
A ja jestem z Dębicy, mieszkałam w Krakowie, a teraz w Kluczach, bo tutaj wyszłam za mąż (to tak żebys nie musiała daleko w wątku szukać)
 
Ja jestem z Załęża więc do Klucz niedaleko. A co do Michniewskiej to byłam na usg bioderek i od razu przebadała Krzysia od stóp do głów i dzwonić mam do niej o każdej porze dnia jak się coś będzie działo. Fantastyczna kobieta!

Mamo Bartuli mówisz, że te skojarzone najlepsze?? Czytałam negatywne opinie i sama nie wiem co robic:( Michniewska mi je bardzo polecała...
 
Wiolcia moja siostra szczepiła właśnie tymi skojarzonymi szczepionkami swoją dwójkę dzieci i ani jednemu ani drugiemu nic nie było po nich żadnych skutków ubocznych. Więcona je bardzo zachwalała.
 
Nie pamiętam już kto, chyba pielęgniarka w przychodni mówiła mi, że te skojarzone są o wiele łagodniejsze niż te zwykłe.My szczepiliśmy tymi skojarzonymi.
 
Wiolcia faktycznie masz blisko, no babeczka fajna z Michniewskiej. Bartkowi nic nie było po tych szczepionkach i takie same opinie miały mamy, które szczepiły maluszki nimi. W Kluczach jest tyle dobrze też, że oni maja szczepionki w przychodni i są sporo tańsze niż w aptece.

aaaa koniczynka to pewnie się gdzieś widziałyśmy :)))) pewnie będę zwracała większą uwagę na kobietki w ciąży jak pojadę do rodziców :) jak Ci się podoba w Kluczach??
 
Musze sie przestawić na troszkę inny tryb życia i przyzwyczaić do innych rzeczy ale jest niezle ;-) Co do kobiet ciężarnych w Kluczch to jest ich kilka jak sama zdążyłam zauważyć już, będzie z kim na spacerki chodzic :-)
 
Witam się i ja

O nowa mamabartuli - witaj - ja tez z sentymentem do imienia Bartek bo mam meża Bartka i brata Bartka :)))

Co do szczepień ja też szczepiłam skojarzonymi i teraz tez tak będę - moja lekarka je poleca i ja jej ufam - także Wiolcia jak ci lekarka polecała to myślę ze nie ma co się zastanawiać ;-):tak:

Eldcia - ja mam ostatnio mega nerwa już tak się doczekać nie mogę - dziwnie się to u mnie objawia wiem ale nic nie poradze ;-):-D
 
reklama
Do góry