reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Wiolcia szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia gdzie się składa wniosek ale wiem że sa dwa rodzaje becikowego to od państwa i z mopsu jeśli dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 504 zł na osobę. Nie chcę Cię wprowadzić w błąd ale skoro wniosek o zasiłek rodzinny składa się w mopsie i oni go wypłacaja to z becikowym może być podobnie.
to drugie becikowe składa się do mopsu :tak: ja je bralam ;-)
 
reklama
koniczynka mam sprawzonego dobrego dentyste,swie babki,matka i corka,przyjmua w domu prywatnym na czarnejgorze.jak cheszto dam Ci namiary:-)
 
jestem już po wizycie u lekarza
i widziałam moje maleństwo
cudowne uczucie zobaczyć jak bije mu serduszko, jak macha rączkami i nóżkami:-)
uśmiechałam się do tego monitora jak jakaś nawiedzona;-)
 
gałązka napewno wszystko jest w porządku:) czekam jutro na wieści od Ciebie:)

Koniczynka masz rację obliczają to z dochodu brutto. Moja koleżanka nie dostała bo przekroczyło jej o 22grosze.... I dla mnie te przepisy tez są chore....

Powiem szczerze nie wiem jak obliczają ale 504 netto nie moze na osobe przekroczyć tego jestem pewna na stówe
W olkuszu o to "paśtwowe " becikowe składa się w mopsie tez

Koniczynka na zamkniętym ci napisałam kogo polecam z dentystów

gałązka to super ze wszystko OK :)))

Ja tez po wizycie - wszystko ok mała wazy 2800 wiec tez klocuszek :) oznak porodu narazie brak :(
 
zaraz na prywatny zajrzę:)

jsorbek widzę że nasze dzieciaczki sa prawie takiej samej wagi:) i nie wiem czy to dobrze bo przeciez łatwiej urodzic mniejszego dzidziusia niż większego przynajmniej tak mi się wydaje:) Mam pytanie do Ciebie ale to tez napiszę na prywatnym:)
 
anusiak nie pogardzę namiarami :tak:
jsorbek dzięki w końcu będe miała w kim wybierać.
galazka ja na każdym USG jak patrze w monitor i widzę maleństwo to mam łzy w oczach i też śmieję sie jak mysz do sera i tak samo mam jak czuje ruchy małej qwczoraj wracałam ze sklepu i śmiałam sięsama do siebie, bo mała urządziła sobie maraton w brzuszku, a ludzie patrzyli na mnie jak na nienormalną ii wiecie co choćbym miała podły nastrój jak popatrzę na zdjęcie albo ja poczuję od razu mam lepszy humor:-)
 
koniczynka to fajnie że wieleradości sprawia Ci ciąża:) ja tez pamiętam kopniaczki w najmniej oczekiwanym momencie i tez się śmiałam z tego sama do siebie:)
 
Witam :) czy przyjmiecie jeszcze jedną mamuśkę :) dopiero dzisiaj trafiłam na ten wątek :D co prawda mieszkam w Sosnowcu, ale dopiero od 4 lat, a tak to pochodzę z Klucz i tam często bywam u rodziców:)
 
reklama
Do góry