reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

no i dziewczyny, szczęśliwego nowego!
n025.gif
 
reklama
Sylwester i po Sylwestrze. A ja w Nowy rok wchodzę z następnym bólem zęba. Jak nie jeden to drugi. Znacie jakiegoś stomatologa nie rzeznika?
 
Wszystkego najlepszego w Nowym roku:)

Spóźnione ale szczere życzenie.
Ja jakoś niemiałam siły siąść przed komputerem wcześniej... Czyje się jakos tak dziwnie coś ostatnio mnie mdli często chodzę do wc jestem jakas niespokojna:(
dzisiaj na dodatek w nocy miałam gorączkę a teraz gardło strasznie mnie boli chyna jakieś przeziębienie mnie łapie:(
Mały coraz spokojniejszy jest dzisiaj prawie że się nie rusza a brzuch pobolewa mnie troszkę ale jutro mam wizytę u lekarza:)

Koniczynka ja niesety żadnego dobrego stomatologa nie znam a sama będę potrzebowac namiarów na jakiegoś dobrego po porodzie bo mam zęba do usunięcia:(
 
ja nie wiem czy to prze wczorajszy ból zęba, czy ta zima tak na mnie wpływa ale jestem taka słaba ostatnio i zmęczona, że nawet z łóżka mi się wstać nie chce. A na samym początku ciąży mogłam góry przenosić, od czasu tego plamienia w listopadzie to z tygodnia na tydzień mam coraz mniej energii :baffled:
 
koniczynka powiem Ci że ja mam dokładnie tak samo całkowicie opadłam ze wszystkich sił. Jestem jakaś przybita i najchętniej to z łóżka bym nie wychodziła ale niestety tak się nie da....
 
Eldcia - ja dziś zaczyna 36 tc - jestem 4 dni za Tobą. I codziennie się boję, że urodzę. A boję się, bo męża w domu nie ma, a ja jeszcze nie wyleczyłam tego kaszlu, co mnie męczy od ponad dwóch miesięcy.Jest trochę lepiej...ale jeszcze potrzebuje czasu.
A złózka tez bym nie wychodziła, ciężko mi, brzuszek mi twardnieje, mała się rozleniwiła, pewnie jej ciasno jak nie wiem co.
Teraz się wypięła na prawą strone i mam guza na brzuszku:)
Pozdrowienia:)
 
ale tu cisza :-) ja pochłonięta byłam rodziną :-D
R. od wigilii był w domu bo miał urlop i dopiero dziś poszedł do pracy :-)

zazdroszcze wam tych dolegliwości ciążowych, tego zmęczenia, tego braku sił do wszystkiego :-D no zazdroszczę! :-D
 
reklama
mika mówisz że zazdrościsz ja juz mam dość całą ciążę nic mi co prawda nie dolegało więc przeszła spokojnie ale teraz na końcówce to czuję się jak słoń.

agnes tak 4 dni to niewiele ale widzę że dolegliwości mamy takie same. Brzuch mi juz opadł, mały raz siedzi cich a raz tak kopie że ledwo moge to przeżyć, do łazienki w nocy po 10 razy chodzeprzez to spac nie mogę i potem w ciągu dnia jestem nie do życia:( Ale ja szczerze mówiąc chciałabym juz urodzić i miec synka przy sobie.
 
Do góry