reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

wiolcia masz racje z ta dietą przeciez dziecko i jego zdrowie jest najważniejsze a nad figura zawsze można popracować później. zreszta podobno przy karmieniu piersia się traci na wadze...

Koniczynka czyli teoria się potwierdza z tym mlekiem bo wiolcia tez pisała żeby je pić.
 
reklama
z tym wszystkim to chyba jednak nie ma reguły :tak: ja tak twierdzę :-D

przy Dominice w ciąży litrami piłam mleko i do dziś jest uczulona na nie :tak:

a przy Wojtku nie piłam prawie wogóle bo alergolog mi zabroniła, więc piłam tylko raz na jakiś czas i alergii prawie na nic nie ma, jeśli chodzi o pokarmówkę
 
Z tym mlekiem , to nie ma reguły sa tylko pewne teorie, ale z tego co spotkałam się z aptece to skaza białkowa wcale nie zależy od tego czy pijemy mleko w ciąży czy nie.
Co do chudnięcia podczas karmienia, to jak miałam zajęcia z anatomii to kobieta nam mówiła, że nawet jak się dziecko karmi butelką to po porodzie trzeba przystawiać do piersi jak naczęściej, bo wtedy kurczy nam sie macica, i najlepiej to jest odczuwalne przy pierwszym dziecku. A co do pózniejszego okresu, to tylko zależy od nazwijmy to "mocy przerobowej" naszego organizmu i tego w jakiej postaci są te nasze zbędne kilogramy. No i też wspominała, żeby tylko niejadać niezdrowych rzeczy zbyt dużo , bo to ani nam ani dziecku nie posłuży ;)
 
buuu to ja jetem jakiś chory przypadek:/ Ani nie jadam niezdrowych rzeczy - nie jadam smażonego i słodyczy a waga jak stanęła tak stoi a brzuch mam oooogroooomny:/:/ Wyjściowo w talii miałam 70 a teraz mam 98 :/ Cóż zobaczę co mi Baran powie na kontrolnej wizycie, może niedługo będę mogła zacząć ćwiczyć...
 
Ze mnie to jakaś słonica będzie juz mam ponad 100cm w obwodzie, strasznie mi się brzuch po świętach powiększył, a co będzie potem...dobrze, że waga w miarę stoi narazie
 
Wiolcia masz jeszze czas na chudnięcia przeciez niedawno urodziłas a wszystko wymaga niesety czasu. Nic się nie przejmuj bo zapewne jak wiosna przyjdzie to będziesz częśto chodzic na spacerki z Krzysiem więc waga tez pójdzie w dół:tak:

Koniczynka jaka słonica przeciez w ciąży zawsze przybiera się na wadze i obwód też rośnie. Odnośnie tego co napisałaś ja tez gdzieś czytałam że występują skurcze macicy przy kamieniu i wtedy się chudnie szybciej.

Ja szczerze powiedziawczy nie wiem ile miałam w obwodzie sprzed ciąży bo nie przyszło mi do głowy żeby się zmierzyć a teraz to juz za późno bo brzuszek mi opadł...
 
reklama
my idziemy na mały bal :tak: nie byliśmy na sylwestrze od 6 lat :szok: już prawie zapomniałam co to :-D

koniczynko a na sylwka idziemy do Klucz :-D

Wiolcia mnie biodra też nie szły w dół :tak: żadne karmienia ani nic nie pomagało :tak: dopiero jak Dominika zaczęła chodzić i musialam za nią latać dużo, to waga i biodra poszły w dół :tak: teraz przy Wojtku to od razu wszystko szło w dół bo ruch miałam od początku :-D
 
Do góry