reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

widzę, że czekają mnie wyzwania w postaci kolek;-) Ja narazie czuję się po tych Świętach jak wielki balon, chyba skończył się mój przywilej nie tycia :-)
A ja mam teraz śmieszną sytuacje. posiadam dwa malutkie chomiki Leona i Tośka. W drugi dzień świąt dobiegły mnie dziwne odgłosy z klatki zaglądam, a tam 4 małe, łyse, ślepe chomiczki i szok:szok: Moje dwa samce okazały się Leonem i Tośką chyba uduszę tą kobietę w zoologiku. Ale jak tam obserwuję, to jestem pełna podziwu jak te zwierzątka same sobie świetnie radzą tylko im nie przeszkadzać, szkoda, że człowiek tak nie potrafi :happy2:

P.S.: Chce ktoś za darmo chomika Roborowskiego (to jest taka miniaturka)?;-)
 
reklama
dzieki za pomoc bede probowac wszystkiego......podaje wit i sprobujee odstawic.U nas jest tak ze codziennie od 19 d0 23 jest krzyk,pozniej wszystko mija.....
 
To faktycznie wygląda na ataki kolki :( Wypróbuj podać espumisan w kropelkach albo infacol a jeśli to nie pomorze to tylko sab simplex może jeszcze uratować. I suszarka - wypróbuj koniecznie :)

koniczynka ale się uśmiałam z historii twoich chomików :) Gdyby nie to że mam już 3 psy (+ 2 trzytygodniowe szczeniaki) i kota to bym wzięła sobie chomika ;) Ale nie powinnas mieć problemów ze znalezieniem im domu - chomiczki są takie kochane :) Teraz tylko musisz pomyśleć o antykoncepcji chomików:-D
 
No nie wiem czy robią takie małe prezerwatywy, wykastrować się raczej nie da (zresztą nie zrobiłabym tego Leonowi;) ) Jutro pojadę kupić klatkę i je rozdziele, to będzie najlepsza antykoncepcja ;)
 
witam po świętach. Nie mam nawet czasu żeby siąść i napisac co u mnie. Może tak w skrócie brak czasu na wszystko dużo stresu, piętrzenie sie problemów, złe samopoczucie.... ogólnie beznadzieja....
 
Łoj powiało pesymizmem. Eldcia pamietaj o bobasie i dbaj o siebie:tak:

Jakbyście słyszały, że ktoś chce chomiczka, to za miesiąc bedą gotowe do adopcji;-)
 
Ostatnia edycja:
koniczynko jeszcze pomyślę nad tym chomikiem, bo może przygarnę kropka :-D zobaczymy co powie mój mąż... bo ja chcialam ostatnio kupić chomiczka :tak:

Edytko czyżby coś z firmą nie tak szło?
k055.gif

 
reklama
chomików się nie boje ;-) kiedyś przez przypadek dorobiłam się na raz 20! :-D będąc dzieckiem kupiłam sobie samca i samice nie wpadając na pomysł że one mogą mieć kilkoro dzieci na raz :-D
ale jak mi raz urodziła to mi się to spodobało i tak się stało że mialam 20 na raz chomików :zawstydzona/y: a moi rodzice się za głowe trzymali jak widzieli ile ja tego trzymam w pokoju :zawstydzona/y:
 
Do góry