reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
Ja dzisiaj też będe robic coś specjalnego bo mój mąz ma urodzinki:) i ciesze się po raz pierwszy że będzie w domu dopiero przed 20 zawsze to więcej czasu na wszystko:)
 
Witajcie dziewczynki.
Przepraszam, że ostatnio prawie się nie odzywam, ale nie chce wkółko pisać jak jest mi niedobrze, a o niczym innym nie potrafię myśleć.Moje ciało i ciąża są sobie wrogami:no:
 
galazka oj biednaś ty :-( pocieszające że po 12tyg powinno minąć ;-)

eldcia no jestem zaganiana bo robie dwie imprezy ;-) w sobotę dla chrzestnych a w niedziele dla dziadków :tak: a poza tym to sprzątam gruntownie mieszkanie już pod świeta..
 
Ja w tym roku odpuszczam gruntowne porządki, przy tym remoncie nie ma sensu, jedna wielka syzyfowa praca. Ogarne tylko trochę i dopiero jak się uporamy będzie wielkie sprzątanie:tak:
Dziewczyny u was same iprezki, ja się chętnie na jakieś słodkości załapię, ostatnio nic tylko chodzą za mną ciasta i sałatki:eek:
 
Gałązka współczuje Ci tego złego samopoczucia ale tak jak Mika powiedziała powinno minąć około 12 tyg. Ja na szczęście nie miałam żadnych ciążowych dolegliwości no może oprócz tego że odrzuciło mnie całkowicie od mięsa i kawy. Ale po 16 tyg. już mogłam jeśc mięso i pic kawe. A jakie masz RH? + czy -? Mój lekarz od razu kazał zrobic grupę krwi swoją i męża bo chciał sprawdzić czy konfliktu serologocznego nie ma.

Mika to przynajmniej robisz wszystko juz za jednym zamachem i będziesz miała spokój:)
 
A ja muszę zrobić gruntowne porządki bo innego wyjścia nie mam dopiero co skończyliśmy remont i teraz trzeba wszystko dokładnie posprzątać, pomyć itd. Tylko kiedy na tomam znaleźć czas sama się nad tym zastanawiam bo mam tyle spraw i problemów ostatnio na głowie, że brak mi sił nawszystko. I żadnej pomocy wszystko muszę załatwiac sama, a już sprawnośc nie ta i wogóle ostatnio zdrowie zeszło na dalszy plan....
 
Elcia Ty uważaj na siebie i na bobasa, dobrze, że do świąt niedaleko to może poodpoczywasz i odsapniesz trochę.
Gałązka mnie mdłości łapały w nocy ale znalazłam na nie sposób, lekarz kazał cos podgryzać więc kupiłam sobie wielką pakę chrupek kukurydzianych i miałam pod ręką jak tylko mnie zaczynało mdlic podgryzałam chrupki może to mało finezyjne ale w moim przypadku zadziałało. Faktycznie 12 tydzień i przeszło ale za to dostałam takich zawrotów glowy, że nie wiedziałam gdzie niebo gdzie ziemia. Potem przeszły zawroty to teraz mam zgagę ale nie jest zle. Mam nadzieje że Tobie szybko miną te nieprzyjeme dolegliwości i będziesz mogła się w pełni cieszyć:tak:
 
eldcia to zazdroszczę ci braku zachcianek - ja jak nie zjadłam dziennie nic słodkiego to byłam jędza straszna :-D A w twoim przypadku to nic tylko w ciąży chodzić - ja uważam że ciąża to nie najpiękniejszy okres w życiu tylko prawdziwe piekło :sorry2:

Koniczynka widze że masz podobne smaki w ciązy do moich :tak: korzystaj bo okres karmienia już nie jest taki kolorowy;-)

Mika szalejesz kochana z tymi imprezami ;-) Jak ty znajdujesz na to wszystko czas??:-)

Ula co tam u Wojtusia kochanego?? Zaglądasz na ten watek wogóle??
 
reklama
Do góry