reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Mogę go wypożyczyc za rok, chociaż jak zrobimy sobie kuchnie to przejdzie na moje gotowanie więc pewnie przejdzie kurację odchudzającą bo ze mnie marna kucharka;-)

ze mnie też a mój mąż mimo to od dnia kiedy sie poznaliśmy(11 lat) do dziś przytył 20 kg z 65 na 85 ale mnie sie podoba bo brzucha praktycznie nie ma tak bardziej zmężniał to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)))
 
reklama
My jak się poznalismy to oboje byliśmy szczupli, ja trenowałam siatkówkę, a on ważył jakieś 67kg. Teraz ja wyglądam jak piłeczka a on jak Mikołaj :-) ale i tak nie zamieniłabym go na nikogo i jakoś mi ten brzuszek jego nie przeszkadza z tym, że napewno będzie starał się go zrzucić bo sam ze sobą nie czuje się dobrze a ja zamierzam go dopingowac,po ciąży nawet w tym towarzyszyć :tak:
 
to ja wam tu troche potruje :-D a wiecie że ten "brzuch" to nic innego jak otyłość brzuszna i ona jest groźna? :tak: i jej przyczyną są złe nawyki żywieniowe :tak:
"Pierwszy stopień otyłości brzusznej rozpoznaje się, gdy obwód pasa wynosi co najmniej 94 cm u mężczyzny i 80 cm u kobiety, a drugi od 102 cm u mężczyzny i 88 u kobiety" ;-) jesli masz taki brzuch, to znaczy że na bank masz podwyższony cholesterol i cukier :tak:
czyli ten brzuch prowadzi tylko i wyłącznie do nadciśnienia tętniczego, a co za tym idzie do zawałów, udaru mózgu, cukrzycy i innych chorób :tak:

uwielbiam se gadać o zdrowiu no :-D

z góry was tu za to przepraszam :-D
 
na szczęście mam cholesterol i cukier w normie, bo to akurat za każdym razem jak robię badania sprawdzam. Co do zdrowego żywienia mnie nie trzeba namawiać za to mój luby nie może przełknąc że te jego smażone kiełbaski popijane czasem piwkiem mają bardzo zły wpływ na zdrowie i wagę i ciągle jest spór o pewne rzeczy ale postaram się powprowadzac zdrowsze nawyki do naszej diety, obojgu nam to na zdrowie wyjdzie;-) Chociaż teraz ja mam pewne różne smaczki mimo że staramn się nad tym panować nie zaw3sze wychodzi:-)
 
A ja przez całą ciążę nie mam żadnych zachcianek i mąż się temu bardzo dziwi dlaczego tak jest. A przytyłam 7,5 kg od poczatku i jestem ciekawa ile jeszcze mi przybędzie:tak:

Ja jak poznałam męża to ważyłam 50 kg potem przez leczenie mi troszeczkę przybyło i tak mi zostało a mąż się cieszy bo biuścik mi sie fajny zrobił a teraz to wogóle jest zadowolony:-D Ale jak urodze to wezme się za siebie, kiedyś sport to był mój żywioł a teraz jakoś ciężko jest znaleźć czas na wszystko. Chcieliśmy się nauczyć jeździć na nartach nawet w zeszłym roku wszystko kupiliśmy żeby się uczyć ale czasu brakowało przez remont domu a w tą zimę z brzusdzkiem to jakbym wyglądała:-D:-D:-D potem z dzieciątkiem też prędko sie nie wybierzemy więc sprzęt będzie jeszcze leżał niewiadomo ile:tak:
 
Ale najbardziej brakuje mi możliwości szwędania się po górskich szlakach. Byliśmy z mężem stałymi bywalcami na trasach górskich uwielbiamy taki wypoczynek w górach a w tym roku tylko raz byłam i tęsknie za tym:confused:
 
Witam
Mieszkam w Olkuszu a pochodzę z okolic Radomia, mam 3-miesięcznego synka. znam się z Wiolcia ze studiów (bo widze ze sie tu udziela), nie wiedzialam że jest forum Olkusza.
Pozdrawiam wszystkie olkuszanki i okoliczne mieszkanki.
 
My tez w zeszłym roku wzięliśmy się za naukę ja na nartach mój K. na desce z tym, że mnie marnie szło kurczowo trzymałam się instruktora, w tym roku miałam szkolic się dalej no ale wiadomo :-D
Witamy Urszulka:tak:
 
reklama
Urszulko witaj! super że dołączyłaś :-) pisz pisz z nami i nie opuszczaj nas :tak: ;-) i piękne imie ma wasz synuś :-D tak jak mój hihi ;-)
 
Do góry