reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Jesli chodzi o traktowanie kobiet w ciąży to mogłabym o tym pisać godzinami:/ Jak byłam w 5 miesiącu musialam zgłosic się do szpitala na badanie serca i założenie holtera, brzuch miałam już super widoczny a musiałam jechać busem. W busie jak mnie zgnietli ludzie to z bólu brzucha myślałam że w szpitalu wyląduję:/ Nikt miejsca też nie ustąpił przez calutką ciążę, wręcz przeciwnie jak sie nowa kasa otwierała w sklepie to mnie zabić chcieli żeby tylko być przede mną:/ Raz mnie jeden miły pan przepuścił na poczcie w kolejce. A kasy pierszeństwa w Carrefourze to kpina!

Mika tort fantastyczny!! Gdzie takie cudo dostać można?? Jestem zachwycona:) Jak tam po imprezie?? Wybawiłaś się mamusi czy tylko przepracowałaś?

Eldcia kochana ty sobie weź w końcu na dupie usiądź i odpocznij! :)
 
reklama
Zgadzam się z Wami dziewczyny kasa pierwszeństwa to zwykła kpina - raz się przepchałam i nigdy wiecej czułam się beznadziejnie jakbym coś złego robiła - wolę teraz stac w nosie to mam
Raz mi pani u lekarza miejsca ustąpiła - było mi bardzo miło ale to raz przez całą ciaże
 
Witajcie
Wiolcia u nas wszystko dobrze, jak narazie nie chorujemy, Wojtuś to maly gaduła i rwie sie już do siadania:-)czasem daje popalic że mam dość! narazie je tylko deserki, z resztą poczekamy jeszcze 2 tyg jak skończy 4 miesiace.
Mamo rocznego Wojtusia tort wygląda super, wspólczuje przygotowań, ja zrobilam chrzciny w domu i więcej tego grzechu nie popelnie także roczek w lokalu.
Jeśli chodzi o przywileje kobiet w ciąży to jest tak jak piszecie, najgorsi sa gapiowie jakby to było ufo. czaem zdarzył się gest uprzejmości, a czasem nawet glupi komentarz że moglabym schować brzuch choc był schowany - to akurat starsi ludzie tacy nierozumni.
Tak tylko pobieżnie czytam taże kobietki w ciąży nie żalujcie sobie jedzonka, później już nie ma czasu na pożądny posilek, ja w ciągu 3 miesięcy schudłam z tego powodu no i ze stresu, jeszcze 3 kg do wagi sprzed ciązy, sama ze sobą się źle czuje bo jestem za chuda (teraz 56 kg).
 
widziałyście jaka piękna pogoda za oknem? sypie i temp. -6 :szok:


co do kasy pierwszeństwa w Cerfurze to powiem wam, że też mam podobne zdanie, ale.. miałam jedną miłą sytuację w ciąży ;-)
otóż stanęłam z wielkim brzuchem w kolejce w tej właśnie kasie, oczywiście nikt mnie nie przepuścił i pani za kasą wstała i powiedziała, tu jest kasa pierwszeństwa, nie widzą państwo że tu pani w ciąży jest? to ona ma tu pierwszeństwo, proszę ją przepuścić jako pierwszą :tak::-p wiecie jak wszyscy ludzie na mnie patrzeli i jak na mnie gadali? szok :wściekła/y: choć dziękowałam tej babie bo faktycznie źle się już czułam na końcowce ciąży, tym bardziej że wiecie jakie miałam problemy.. i wyjście do cerfura na 10min było dla mnie jak wycieczka całodniowa :-D hahah
 
tort rzeczywiście super:)

Wiolcia niestety nie mogę sobie pozwolic na siedzenie na pupie, takie czasy....

Byłam wczoraj u lekarza i Bartuś waży już 2300:)

A pogoda mnie dobija totalnie ja tez nie lubie zimy:/
 
te kasy to parodia, są te w których się staje jak się ma mniej niż 10 rzeczy i oczywiście ja z dwoma rzeczami w ręce stoję 40 minut, bo przede mną wszyscy z załadowanymi koszykami. A zima daje popis, my to co się da do tego remontu zamawiamy przez internet, bo na drogach tragedia....
 
reklama
Do góry