reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
ja dziś świętowałam roczek Wojtka ;-)

aha, kontaktowałam się z gonią. Tęskni na nami, ale niestety nie ma możliwości wejścia na internet :-( i nie wie kiedy się znów pojawi :-(
mówi że mieszka się jej super w nowym mieszkanku :tak:
 
oj tak dzisiaj parszywa jest pogoda ale co zrobić takie juz są uroki zimy:-(
A ja niestety musze wyjśc z domku w taką pluchę ide na targ bo musze cos sobie kupić na święta z ubrań bo przeciez trzeba jakoś wyglądać a jeszcze w I dzień Św. mamy te chrzciny:zawstydzona/y: i pieczątke muszę wyrobić:tak:

A tak mi siee nie chce:sorry2:

Fajnie że Gonia jest zadowolona z przeprowadzki mam nadzieje że jak juz się urządza na dobre to wróci do nas i napisze co u niej:)

A Anusiak to chyba juz jest w domku z Marysią:tak:
 
Mika w takim razie wszystkiego najlepszego dla Wojtusia:-)
ps. strasznie lubię to imię bo przywołje same dobre chwile z dzieciństwa ale o tym napisze na zamkniętym dlaczego:-D
 
hej dzieczynki moje:-) jestem juz zwami. na zamknietym napisalam conieco i prosze was o rade i pomoc i wszelkie info na ten temat.
 
reklama
Do góry