reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

Mika to pewnie sie dzieciaczki cieszą że mikołaj był:)
bardzo się cieszą :-D
a na dodatek wymyśliłam takiego wała, że potem klnęłam sobie w twarz bo zimno było w domu jak nie wiem :-D
wymyslilam że mikołaj tym razem przyjdzie w dzień, a przecież on jakoś musi wejść.. kominka nie mamy więc jakoś inaczej musi wejść, więc wymyśliłam że zostawie otwarty balkon :-D
i tak mijały minuty, w domu zaczynało się robić baaardzo zimno bo na dworze było -12 stopni :szok:
wkońcu Dominika mówi, "chyba ktoś otworzył okno że tak zimno" i poszła sprawdzić do swojego pokoju, patrzy i mówi "no wiedziałam że ktoś otworzył okno. Kto to zrobił? teraz jest zimno w domu!"
i wyszła z pokoju i nawet nie zauważyła prezentów :-D a na samym środku leżała wielka paka :-D

śmialiśmy się do siebie z R. bo ta jeszcze z 10 minut go nie zauważyła, mimo że w pokoju była
a010.gif
wkońcu zauważyła i i zaczęła się drzeć że to chyba mikołaj nie zamknął drzwi i żebyśmy szybko tu przybiegli bo prezenty są :-D
 
reklama
he he Moniczko super wymyśliłaś to z tym mikołajem:) A dzieciaki są super zawsze można się z nich troszeczke pośmiać:)
Może i ja otworze balkon:)
 
Mika hahaha dobre - ja wkładam pd poduszkę zawsze wiec nie miałam do tej pory problemów

Koniczynka, Eldcia mój maż nie ma brzucha za to ja bym się nadawała hahaha
 
jsorbek u nas też własnie zawsze mikołaj przychodził w nocy :tak: a teraz nie mogłam się powstrzymać i wymyśliłam że przyjdzie w dzień :-D o jaka ja byłam glupia hihi ;-)

koniczynko mówisz że ty masz w domu prywatnego mikolaja tak? :-D to za rok może do niego zadzwonie :-D
 
oj ja też bym się teraz za mikołaja nadała:-D

A taki prywatnymikolaj to super sprawa:-D
U mnie to ani mąż ani żaden z dziadków sie nie nadaje:-D

Oj dzisiaj muszę jechać do Olkusza sprawy w US załatwiać ciekawe ile mi to zajmie:crazy:
 
reklama
Mogę go wypożyczyc za rok, chociaż jak zrobimy sobie kuchnie to przejdzie na moje gotowanie więc pewnie przejdzie kurację odchudzającą bo ze mnie marna kucharka;-)
 
Do góry