reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

witam niedzielnie :-)

ja dziś wpadłam w straszny wir sprzątania
embarrassed.gif

zrobiłam 5 prań, pozamiatałam całe mieszkanie i balkon, pomyłam podłogi na kolanach ścierką i przy okazji balkon :-D
wytarłam wszystkie meble w domu z kurzy, wymyłam lodówkę i piecyk gazowy :-D

i czuje że jest czysto :-D aż wstyd że w niedziele palmową tyle zrobiłam ...

a jeszcze mam w planach upiec ciasto
embarrassed.gif
 
reklama
witam!!!

ale pustawo,a tu zapowiadają ładną pogodę to będzie jeszcze puściej :D no i mika szaleje z porządkami, więc się znowu zacznie ;)
a propos mika - zdjęcie w avatarku mi się podoba :D
Dziewczyny - wiolcia, eldcia jak chłopcy?? dzisiaj niby miało być mega ciepło, a ja rano tak wymarzłam, a o kościele nie wspomnę - wyszłam skostniała.
Co u Was dziewczyny??
 
witajcie :)
w koncu w domu, jak troszke odpoczne to nadrobie zaleglosci forumowe i opisze wam caly pobyt. w skrocie to urodzilam w piatek o 10.20 piekna krolewne Sandre 3800 g i 55cm, dzisiaj wrocilysmy do domu i jestesmy przeszczesliwe, trzymajcie sie cieplutko
 
dziewczyny jak mam jej wyciagnac zaschnieta mała koze z nosa? bo ciezko jej sie oddycha
i jeszcze pytanie takie czy Wasze bobasy tez tak na poczatku potrafily nawet po pare godzin wisiec na cycu i wcinac mleczko? a i tak nawet po 2-3 godzinach jak jej chce wyciagnac cyca to sie budzi i strasznie nerwowo szuka zeby znowu doic.
pomozcie, bo boje sie ze cos jest nie tak :sad:
 
palinko każde dziecko jest inne :-) nie martw się, wszystko jest w porządku :tak: mnie Dominika wisiała tak na cycku, a Wojtek jadł 10minut, porządnie bekał i szedł spać :-D a Dominika właśnie mi tak wisiała na cycku i próbowała coś cyckać... może potrzebuje bliskości??? :-)
a co do noska, to popsikaj wodą morską, np Sterimar, Marmimer itp. i ściągnij katarek :tak: rewelacyjnie oczyścisz nosek :tak: pamiętaj by zawsze właśnie psikać wodą bo to fajnie oczyszcza i rozmiękcza :tak:
 
Palinka ogromne gratulacje:)To i tak długo Cie przetrzymali, że do piątku.Czekam na dokładniejsze relacje:)
A co do wiszenia na cycku, to pewnie ma silną potrzebę ssania, jak jest to dla Ciebie bardzo uciążliwe to zawsze możesz jej podsunąć smoczek z tym, że wtedy (jak niektórzy twierdzą) może się zaburzyć sposób ssania i będzie źle jej szło z piersią.
 
reklama
Palinka gratulacje! nie mogłyśmy się ciebie doczekać :-)
Co do potrzeb ssania to albo będziesz z cycem ciągle na wierzchu albo dasz jej smoczka, Krzyś miał takie potrzeby ssania że już w szpitalu siedział ze smoczkiem:tak: I nie zaburzyło mu to sposobu ssania, u mnie na sali była dziewczyna, która też dawała synkowi smoczka z tych samych powodów. Obaj nasi chłopcy mają się teraz dobrze ;-) Niektóre dzieci tego bardzo potrzebują a później mogą być bardzo nerwowe i wystarczy podać tylko smoczek... lepszy smoczek niż miałaby później ssać kciuka;-)

A my powoli wychodzimy z choroby, Krzysia zastrzyk postawił na nogi. Przesypia mi od 21 do 6 bez żadnej przerwy tylko o 6 wstaje i rozrabia ;-)
 
Do góry