reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
https://www.babyboom.pl/forum/zlota-lista-f51/szpital-olkusz-24523/
Patrzyłam na te albumy allegrowe ale chciałabym wiedzieć jak to wygłada od środka, bo jak jest tylko kilka karteczek to nie ma sensu. Znalazłam taki album co się prowadzi do 5ciu lat ale też nie wiem jak to od środka wygłada a niestety nie mam możliwości zaglądnięcia do empiku albo jakiejś naprawde fajnej księgarni :/
 
dziękuję koniczynko :) jak wpiszesz w google "album dziecka" i dasz na wyszukiwanie w grafice to wyskakuje jak to mniej więcej w środku wygląda. Ale chyba faktycznie najlepiej byłoby się przejechać i zobaczyć. Widziałam kiedyś coś takiego w olkuskim carrefourze.
 
Koniczynko więc tak:
1. Nie podoba mi się wole wklejać zdjęcia własnego dziecka niz mieć czyjegoś;)
2. dostałam taki od znajomych i mi sie spodobał jest taki "cukierkowaty" więc w sam raz dla dziecka;)
3. widać tylko okładkę więc może nie ryzykować.
4. znów tylko okładka:/
5. O dokładnie taki mam!!:) On jest gdzieś do 1 roku nie dłużej. chcesz to ci zdjęcia porobię albumu i wrzucę :)

Galazka u mnie od tego się zaczynało:/ Bierz coś żebyś się nie rozchorowała
 
reklama
Szkoda, że dawniej takich nie było, bo miałybyśmy fajne pamiątki :D Mnie mama dała moją opaskę ze szpitala, no i mam takie zdjęcie ze szpitala z podpisem 'mam dwa dni' byłam totalnie łysa :-). A teraz robią jeszcze w szpitalach takie zdjęcia??? Przy moim bracie technika była na tyle do przodu, że ma jedno zdjęcie USG;-)
 
Do góry