reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

palinka gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! a u mnie nie ma smoczka.marysia tez czasem i trzy godziny cuimkala cycusia....moze potrzebowala mojego zapachu,bliskosci,moze wtedy czula sie bezpiewcznie,,,,,nie wiem ale wiem ze skoro miala taka potrzebe to ja jej to dawalam,bo tak to sobie wytlumaczylam,ze 9 iesiecy byla w ciepluym,brzusiu,slyszala bicie serca,glos a tu nagle wyskakuje na swiat gdzie inne dzwieki,glosy i cale zamieszanie......pozniej ten czas cuimkania sie skracal i teraz je 5 minut i jest najedzona:-)
 
reklama
Palinka się tak namęczyć i jeszcze wcześniej nasłuchałaś się i naoglądałaś trochę:/
Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i to najważniejsze:):tak:
 
palinka gratulacje ale mnie nastraszyłaś:( teraz będe się jeszcze bardziej bałą :) pierwszy poród był spoko prawie bezbolesny więc się boję że drugi mi da popalić zaczynam powoli panikować :( w głowie mam takie czarne scenariusze że nawet dobry pisarz by nie wymyślił :-)
 
psyche nie denerwuj sie bo podobno drugi porod jest o wiele lagodniejszy i szybszy

dziewczyny ktora lekarke wybrac dla Małej z osrodka na nalkowskiej, kogo polecacie?
 
Witajcie!
Chciałabym do Was dołączyć :) mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.

Jestem mamą 15-miesięcznych bliźniaczek :)

Może jest wśród Was jakaś mama, która rodziła w styczniu 2010r.? Może spotkałyśmy się w szpitalu olkuskim?

Pozdrawiam serdecznie :)

Palinka_ - my jesteśmy zapisane do dr Radwańskiej, ale nie jestem za bardzo zadowolona i myślę nad przeniesieniem się do dr Daneckiego, ale on przyjmuje w przychodni na Słowikach.
 
Palinka a ja polecam dr PIatek:) jestem z niej mega zadowolona,ona tez nie dawno zostala Mama po raz drugi ,jest na prawde bardzo bardzo dobra, przyjmuje na nalkowskiej
 
reklama
Do góry