reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
palinka,koniczynko aż nie dowierzam jak patrzę na wasze suwaki :-) kiedy te ciąże zleciały.... ledwo się zaszło w ciąże, a tu już pora rodzić :-D
 
palinka koniczynka oj ciąża leci u kogos szybko a mi się strasznie wlekło pod koniec więc wiem jak się teraz czujecie, człowiek siedzi jakna szpilkach... Ale juz niedługo Wam zostało...

mika na jaki kolor balkon pomalowałaś? mnie tez to czeka ale dopiero w czerwcu gdzies tylko że ja mam betonowe tralki to pomalowania:/

A ja dzisiaj z bólem gardzła wstałam a mam jechać do Krk na zakupy... Wczoraj rozprawiłam się z połową krokietów i jeszcze połowa mi na jutro została do zrobienia czyli jakieś 75 sztuk. Umyłam wczoraj 3 okna i franki poprałam i zawiesiłam a jeszcze 3 mi zostały:/ Ja to chyba do tych Chrzcin sie ze wszystkim niewyrobię bo mam tylko jakies 2 godziny dziennie na to bo tyle w sumie Bartus w dzień mi śpi....

A jak dzisiaj z samopoczuciem u Was?
 
No właśnie teraz mi się będzie bardzo ciągło....
A samopoczucie lepiej, mała odpuściła dziś trochę, do tego piękna pogoda :-) Ciekawe jak tam palinka ;-)
 
my właśnie wróciliśmy z przedszkola bo są dni otwarte i chodzimy na nie :-)

ale niestety... w tym roku zostało złożone 250 podań, w tym 180 zostanie przyjętych dzieci które obowiązkowo muszą być przyjęte, czyli 5-6 latków, a z pozostałych podań (czyli 70, 3-4latków), zostanie przyjętych tylko 10 czterolatków.. więc trzylatki nawet szans nie mają.
Czekam na cud żeby jednak Dominika się dostała
a075.gif
a075.gif



doczytam wieczorkiem, bo weekend mialam strasznie zalatany i nie mialam czasu tu zajrzeć :-(
ale pomalowałam balkon, barierki, obłożyłam go matą wiklinową, zrobiłam sobie 'ala' stolik i zaczynam wystawiać powoli kwiatki :-D
a poza tym pół niedzieli spędziliśmy na działce bo analizowaliśmy sprawy ogrodzeniowe ;-)


palinko,koniczynko a może spotkacie się jednak na porodówce ;-)
 
reklama
Do góry